Головна Новини Олевська міська рада Вчителі Олевська влаштували мирну «акцію» через затримку заробітної плати
Вчителі Олевська влаштували мирну «акцію» через затримку заробітної плати

Вчителі Олевська влаштували мирну «акцію»

через затримку заробітної плати

Сьогодні, 2 лютого? близько 30 вчителів шкіл та гімназії Олевська прийшли до голови райдержадміністрації Лазаренка Д.О., щоб дізнатися причини затримки заробітної плати. На календарі 2 лютого, а вчителі досі не отримали ні авансу, ні заробітної плати за січень місяць. Останні виплати вони отримали 16 грудня 2016 року.

«Ми розуміємо наскільки важливо для нашої держави реформи. Ми все витримали. Хочемо напряму почути причину такої затримки і хто в цьому винний», – висловилась голова районної профспілки працівників освіти і науки Яценко Н.С.

Новопризначений голова пояснив, що дана ситуація пов’язана зі створенням ОТГ та новим бюджетним процесом.  Пообіцяв, що заробітна плата надійде вже завтра, щоправда лише вчителям, технічні працівники отримають кошти пізніше. А ще пообіцяв, що аванс і заробітна плата в лютому надійде вчасно.

В розмові з педагогами порушили інші важливі питання: охорона праці в кабінетах, розшифровка заробітної плати та виплата 20% за престижність. Про ці питання згодом.

Голова РДА зазначив, що в нього виникло багато питань до начальника відділу освіти Левченка В.П., який не проінформував педагогічний колектив або зробив це погано.

Варто зазначити, що в цьому місяці всі «бюджетні» працівники Олевської ОТГ не отримали авансу, а заробітну плату за січень 1 і 2 лютого.