Офіційний сайт Олевської міської ради

Alternative content

Get Adobe Flash player

ВИБОРЧА КОМІСІЯ

___________________________

Баннер

Привітання

Пошук на сайті


ДЛЯ ТУРИСТІВ

МІСТА-ПОБРАТИМИ

Про Олевськ пишуть

 

Olevsk Sity

Календар

2022
Липень
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Випадкове фото

Лічильники

 

 

 

Головна Новини Олевська міська рада Випускники Олевської гімназії зіграли в брейн-ринг зі своїми вчителями
Випускники Олевської гімназії зіграли в брейн-ринг зі своїми вчителями
Автор: Content manager   

Випускники Олевської гімназії зіграли

в брейн-ринг зі своїми вчителями

Випускники Олевської гімназії, а нині студенти вишів, зіграли в брейн-ринг зі своїми вчителями та гімназистами-старшокласниками.

В інтелектуальній грі, яка відбулася 31 січня, взяли участь чотири команди. Старшокласників представляли дві команди: 10 класу – Дар’я, Оксана, Вікторія, Юлія, Лілія та 11 класу – Євгеній, Володимир, Лілія. В команду «Випускники» увійшли майбутні лікарі –  Денис, Роман, Віктор, соціолог – Владислав та інженер-технолог Іван. За «вчительським» столом зібралися директор гімназії Євгеній Рябой, вчителі біології та хімії – Наталія Федорук, англійської мови – Олександр Федорук, фізики – Геннадій Заруба та інформатики – Ілона Іванова.

Питання гри були різної складності та тематики, наприклад:

1.      «По свидетельству христианских миссионеров в Африке, если негры говорили об одном из соплеменников: «Он уже больше не пляшет», — данная фраза означала, что в жизни этого человека произошло важное событие. Какое?»(Он принял христианство);

2.      «Достоевский сказал однажды: «Если бы нам с Тургеневым пришлось бы жить рядом, мы бы жили как Матрос с Астрономом». Кто эти легендарные мореплаватель и учёный?»(Кот и собака)

3.      «Это «устройство» американцы считают настолько важным и необходимым, что хранят первый его экземпляр на специальной подставке, которая в случае ядерного или другого взрыва уходит по специальной шахте на недосягаемую глубину. О каком «устройстве» идёт речь?»(Конституция США: конституция в переводе и есть «устройство»).

На перший погляд, нерівна боротьба: різна кількість учасників у командах, вік, досвід. Здавалося вчителі – розумніші за учнів, але як виявилося не в цьому випадку. За кількістю очок на інтелектуальному ринзі перемогли випускники, на одне менше набрали вчителі та 11 клас, дівоча команда десятикласниць дали лише дві правильні відповіді. Переможці отримали грошовий приз від колишнього випускника гімназії, депутата облради та заступника міського голови Олександра Ніколайчука. Солодощі для учасників підготувала  гімназія. Варто зазначити, що брейн-ринг проводиться в гімназії з 2012 року і його незмінним організатором є заступник директора Тамара Заруба.

Мабуть, це єдиний навчальний заклад, де випускники приходять не лише поговорити з вчителями, а й пограти… в брейн-ринг.