Головна Новини Олевська міська рада В Житомирській ОДА прислухалися до Олевської громади
В Житомирській ОДА прислухалися до Олевської громади

В Житомирській ОДА прислухалися до Олевської громади

На адресу міської ради надійшов лист за підписом начальника управління охорони здоров’я Житомирської ОДА О.М. Торбаса щодо віднесення Олевської об’єднаної громади до Коростенського госпітального округу.

Нагадуємо, що Олевську лікарню хотіли реорганізувати, внаслідок чого населення району мало обслуговуватися в Овруцькій ЦРЛ, а Олевськ та район хотіли віднести до Новоград-Волинського госпітального округу. Олевська міська рада швидко відреагувала на ситуацію та направила листи до керівництва області, в яких вказала ряд причин чому лікування жителів Олевська в Овруцькій ЦРЛ є неможливим:

- територіальна віддаленість населених пунктів Олевського району до Овруча від 130 до 200 км, що не дасть можливості вчасного прибуття до лікарні та екстреної допомоги;

- відсутність будь-якого транспортного сполучення з м.Овруч;

- незадовільний стан транспортних комунікацій.

Другим пунктом було прохання прийняти рішення про віднесення Олевської громади до Коростенського округу, а не Новоград-Волинського.

Звернення за підписом міського голови Омельчука О.В. було розглянуто в Житомирській ОДА та прийнято рішення на користь громади.

БУЛО

БУДЕ