Головна Новини Олевська міська рада На вулицях Олевська працює додаткова снігоочисна техніка
На вулицях Олевська працює додаткова снігоочисна техніка

На вулицях Олевська працює додаткова снігоочисна техніка

Міська рада залучила до снігоочисних робіт на вулицях Олевська техніку ШБУ-42, яка працює з самого ранку. Через зниження температури ожеледь та сніг поступово перетворили дороги на снігову «кашу», яка ускладнює рух транспорту.

В такій ситуації робота наявної комунальної техніки не дає бажаного результату, тому було прийнято рішення про залучення додаткових грейдера та трактора.

Олевська міська рада звертається до вас з проханням не залишати свої транспортні засоби обабіч доріг, які перешкоджають роботі снігоочисної техніки.

Шановні керівники підприємств, установ та організацій різних форм власності, просимо вчасно здійснювати прибирання прилеглих територій від снігу, льоду та виконання протиожеледних заходів.