Офіційний сайт Олевської міської ради

Alternative content

Get Adobe Flash player

ВИБОРЧА КОМІСІЯ

___________________________

Баннер

Привітання

Пошук на сайті


ДЛЯ ТУРИСТІВ

МІСТА-ПОБРАТИМИ

Про Олевськ пишуть

 

Olevsk Sity

Календар

2023
Червень
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

Випадкове фото

Лічильники

 

 

 

Головна Новини Олевська міська рада ОЛЕВСЬКУ ЛІКАРНЮ НЕ ЗАКРИЮТЬ
ОЛЕВСЬКУ ЛІКАРНЮ НЕ ЗАКРИЮТЬ
Автор: Content manager   

ОЛЕВСЬКУ ЛІКАРНЮ НЕ ЗАКРИЮТЬ –  відповідне рішення вже прийняли в області

Згідно Постанови КМУ «Про затвердження Порядку створення госпітальних округів» та Перспективного плану створення госпітальних округів в Житомирській області, Олевська ЦРЛ мала відноситися до Коростенського госпітального округу, а населення району мало обслуговуватися в Овруцькій ЦРЛ – лікарні I рівня. Створення госпітального округу означає, що за медичними послугами з якими звертаються до обласного центра - Житомира будуть їздити до Коростеня, де для цього створять всі умови. А за послугами, які надає Олевська ЦРЛ до Овруча. На Центр ПМСД м.Олевськ, ланку первинної медицини, це рішення не поширюється. Ця інформація викликала велику соціальну напругу та занепокоєння серед жителів всіх населених пунктів. Всі були категорично налаштовані відстоювати лікарню та збирали підписи на її підтримку.

Олевська міська рада швидко відреагувала на ситуацію та направила листи до керівництва області, в яких вказала ряд причин чому лікування жителів Олевська в Овруцькій ЦРЛ є неможливим:

- територіальна віддаленість населених пунктів Олевського району до Овруча від 130 до 200 км, що не дасть можливості вчасного прибуття до лікарні та екстреної допомоги;

- відсутність будь-якого транспортного сполучення з м.Овруч;

- незадовільний стан транспортних комунікацій.

4 січня відбулася нарада з керівниками районів і медичних установ області на тему створення госпітальних округів на Житомирщині та оптимізацію ліжкового фонду.

За результатами даного засідання було вирішено залишити Олевську центральну лікарню без скорочення та реорганізації, тобто ОЛЕВСЬКУ ЛІКАРНЮ НЕ ЗАКРИЮТЬ.

За інформацією управління охорони здоров’я ОДА, в Житомирській області планується утворити 4 госпітальні округи: Житомирський, Коростенський, Бердичівський та Новоград-Волинський. Однією із умов створення округу є зона обслуговування, що становить максимум 60 хвилин прибуття до багатопрофільної лікарні інтенсивного лікування та еквівалентна радіусу зони обслуговування в 60 км.

На карті-схемі можна побачити, що Олевськ віднесли до Коростенського госпітального округу.