Головна Новини Олевська міська рада Відбулося останнє засідання виконкому міської ради
Відбулося останнє засідання виконкому міської ради

Відбулося останнє засідання виконкому міської ради

Напередодні Нового року, 28 грудня, відбулося останнє засідання виконавчого комітету міської ради. Головував на засіданні керуючий справами Русин Ю.Г., який привітав всіх з наступаючими святами і зазначив, що це останнє засідання не лише в у цьому році, а й в такому складі. Наступного року буде формуватися новий виконавчий комітет вже Олевської ОТГ.

Першими серед питань було розглянуто та затверджено два висновки  про позбавлення батьківських прав. Всього за 2016 рік було розглянуто 7 таких висновків, які є однією з підстав лишити батьківських прав матері або батька. За інформацією спеціаліста міської ради Саковець Л.В., на обліку органу опіки та піклування міської ради стоїть 13 сімей, які опинились у складних життєвих обставинах. Ці сім'ї регулярно інспектуються відповідними службами. У цьому році три сім'ї було знято з обліку, у зв’язку з тим, що вони покращили свій матеріальний та соціальний стан.

Матеріальна допомога

На кожному засіданні виконавчого комітету розглядалося питання про виділення матеріальної допомоги громадянам міста. У 2016 році було надано близько 200 тисяч гривень такої допомоги більш як 170 громадянам, не враховуючи організацій та установ міста, які теж отримали матеріальну підтримку. Цього разу було надано матеріальну допомогу 10 громадянам міста на лікування, на поховання та у зв’язку з пожежею на загальну суму 5500 грн.

На Володимирській встановлять нову тимчасову споруду

На земельній ділянці по вул. Володимирській, між магазином райспоживспілки та двоповерховим житловим будинком, встановлять нову тимчасову споруду для підприємницької діяльності непродовольчими товарами.

Реклама в Олевську

Досить швидко в Олевську почав розвиватися рекламний бізнес та все, що з ним пов’язано. На засіданні виконкому було розглянуто заяву гр. Шмата та надано дозвіл на розміщення інформаційного рекламного щита розміром 4х2 по вул. Свято-Миколаївській, біля АЗС. У заяві йшлося і про розміщення рекламного щита по вул. Промисловій, у чому підприємцю було відмовлено.