Травень

Головна Новини Олевська міська рада Міська рада привітала маленьких пацієнтів лікарні
Міська рада привітала маленьких пацієнтів лікарні

Міська рада привітала маленьких пацієнтів лікарні

Напередодні Нового року міська влада привітала всіх дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей, які відвідують дитячі садочки, та дітей учасників АТО, і, традиційно, не залишила без уваги і малечу, яка опинилась у лікарні.

26 маленьких пацієнтів дитячого та інфекційного відділення Олевської ЦРЛ відвідало керівництво міської ради – секретар ради Біленець Н.І., заступник Бідюк В.В. та керуючий справами Русин Ю.Г. Вони привітали всіх з наступаючим Новим роком і Різдвом, побажали швидкого одужання та вручили дітям солодкі подарунки.

Також секретар ради Біленець Н.І. передала вітання від міського голови та запевнила, що він і керівництво новообраної громади будуть робити все можливе аби лікарню залишили та не реорганізовували.