Травень

Головна Новини Олевська міська рада Олевські гімназисти влаштували новорічну ярмарку
Олевські гімназисти влаштували новорічну ярмарку

Олевські гімназисти влаштували новорічну ярмарку

та парад Дідів Морозів

Олевські гімназисти взяли участь у новорічному ярмарку, ініційованого міською радою.Багато смачностей та виробів новорічної тематики винесли в цей день на площу Соборну. Близько 35 костюмованих Дідів Морозів вийшлина центральні вулиці міста аби привітати олевчан з прийдешніми святами.Вони декілька разів пройшлися площею та вітали перехожих з Новим роком та Різдвом.Всіх, хто зупинявся вітали цукерками з привітаннями від гімназії. Ходили біля яток і чарівні створіння – фьйоки, які  посипали перехожих штучним сніжком, створюючи при цьому казкову атмосферу та загадковість.

Діти разом головними персонажами новорічних свят спробували перетворити звичайний робочий день на феєричне свято, і їм це вдалося.