Серпень

Головна Новини Олевська міська рада «Майбутнє міста в наших руках!»
«Майбутнє міста в наших руках!»

Підсумок проекту

«Майбутнє міста в наших руках!»

Завершився проект «Залучення молодих сімей міста до розробки та подальшої реалізації Стратегічного плану розвитку Олевська», який втілила у життя в рамках проекту ЄС «Сталий міський розвиток» громадська організація «Агенція розвитку громади міста Олевськ».

Останнім заходом проекту було виготовлення відеоролику «Майбутнє міста в наших руках!».

Сьогодні ми презентуємо його олевчанам.
Проект завершився, але ми сподіваємось, що молодь Олевська, особливо молоді сім’ї, продовжать діяльність по стратегічному плануванню. Адже у квітні депутати міської ради одноголосно підтримали Стратегічний план розвитку Олевська до 2020 року. Отже настав час розпочати виконання другої частини великої програми, яка міститься у назві проекту – « та подальша реалізація Стратегічного плану….».

Шановні молоді сім’ї Олевська!

Дуже важко сьогодні повірити у власні сили, та все ж треба вірити. Не на словах, а на ділі ви, як мінімум, почали відпочивати сім’ями і згадали про своє історичне коріння. Ваша думка, висловлена в анкетуванні про розвиток туризму в Олевську, знайшла своє місце у Стратегічному плані. Тож давайте працювати далі, не чекати поки створить нам робочі місця влада, а будемо робити це самі, давайте самі залучатимемо кошти на розвиток міста. Це важко і просто водночас. Важливо не спостерігати, а діяти. Як? Приходьте в «Агенцію розвитку громади міста Олевськ». Будемо думати і діяти разом.
Майбутнє міста в наших руках!

Керівник проекту,
директор «Агенції розвитку громади міста Олевськ» Тамара Заруба.