Головна Новини Олевська міська рада Олевські школярі влаштували новорічний ярмарок
Олевські школярі влаштували новорічний ярмарок

Олевські школярі влаштували новорічний ярмарок

Торік до числа новорічних заходів Олевська увійшли ярмарки. І хоча їх проводять вдруге, але вони вже стигли стати улюбленими.

Сьогодні, 27 грудня, в центрі міста відбувся традиційний ярмарок за участі шкіл міста №2 і №3. Асортимент підготували на всяк смак – солодощі, випічка, напої, десерти, новорічні іграшки, вироби ручної роботи.

Варто відзначити, що оформлення та організація свята була на гарному рівні – прикрашені арки, запальна музика, дівчата-Снігуроньки та багато Дідів Морозів – надувні, з пластикових стаканчиків та з пінопласту і, звичайно, костюмовані.

Пройшов ярмарок весело, з настроєм, адже діти, як ніхто,  роблять будь-яке свято веселішим та цікавішим.

Завтра, 28 грудня о 12.00 год., пройде святковий ярмарок за участі

Олевської гімназії. Запрошуємо всіх бажаючих.