Офіційний сайт Олевської міської ради

Alternative content

Get Adobe Flash player

ВИБОРЧА КОМІСІЯ

___________________________

Баннер

Привітання

Пошук на сайті


ДЛЯ ТУРИСТІВ

МІСТА-ПОБРАТИМИ

Про Олевськ пишуть

 

Olevsk Sity

Календар

2023
Травень
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

Випадкове фото

Лічильники

 

 

 

Головна Новини Олевська міська рада РОЗБУДОВУЄМО ОЛЕВЩИНУ І ДЕРЖАВУ– РАЗОМ!
РОЗБУДОВУЄМО ОЛЕВЩИНУ І ДЕРЖАВУ– РАЗОМ!
Автор: Content manager   

НОВООБРАНИЙ ГОЛОВА ОЛЕВСЬКОЇ ОБ'ЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ ОЛЕГ ОМЕЛЬЧУК: «РОЗБУДОВУЄМО ОЛЕВЩИНУ І ДЕРЖАВУ– РАЗОМ!»

– Дорогі і шановні земляки-полісяни – жителі Олевщини!

Перш за все дозвольте від щирого cерця висловити Вам безмежну вдячність за виявлене довір'я, за надану можливість продовжити працювати на користь громаді і державі!

Перед нами всіма постало непросте завдання – господарювати по-новому, віднайти нові сучасні підходи до розв'язання всіх невідкладних питань і проблем, які накопичилися за десятиліття або виникають у повсякденні. Порядок їх вирішення, першочерговість найбільш нагальних завдань тепер визначатиме наша об'єднана громада разом із обранцями-депутатами. Головний принцип тісної й нерозривної співпраці – прозорість.

Першим відповідальним і – значною мірою –вирішальним  кроком має стати розроблена чітка і багатофункціональна програма стратегічного розвитку об'єднаної територіальної громади, якою буде охоплено основні сфери і напрями роботи й життєдіяльності у відповідності до вимог сьогодення.

Отже мій заклик – разом розбудовувати Олевщину і державу – не популістське красномовне гасло, а наша насущна і всезагальна потреба сьогодення. І саме тому щиросердно прошу й закликаю Вас, дорогі співгромадяни, реформувати і оновлювати все позитивне, досягнуте й здобуте копіткою працею громад, котрі увійшли тепер до складу об'єднаної. Звертаюсь і пропоную, звертаюсь і закликаю, звертаюсь і прошу – долучитися до реалізації цієї програми усіх небайдужих, ініціативних людей із сучасним мисленням і бажанням зробити свій особистий внесок у процес творення нової держави під назвою Україна. Запрошую до співпраці представників усіх політичних партій і громадських організацій, які діють в районі, фахівців у різних галузях, які довели свою спроможність вирішувати конкретні питання, віднаходити й створювати нове, щоб впевнено і переконливо розвивати нашу Олевщину разом, силами жителів об'єднаної територіальної громади. Ніхто, крім нас самих, не зробить наше життя кращим. Нова Україна починається з кожного з нас.

У переддень Новорічно-Різдвяних свят дозвольте засіяти ваші домівки й серця словами найщиріших привітань. І нехай проростуть вони, як добірне зерно, світлими почуттями, добром і миром, благополуччям і достатком!

Зичу Вам міцного здоров'я, родинного щастя та злагоди, невичерпної енергії й любові, суспільного оптимізму і витривалості, незгасної віри й наснаги.

Нехай Новий, 2017-й рік стане роком добрих змін, нових можливостей і досягнень, а світло Різдвяної Зірки окрилює й надихає всіх нас на мудрі рішення у спільних прагненнях.

З любов'ю до Олевщини та її жителів, з повагою і вдячністю до виборців – Олег Омельчук