Січень

Головна Новини Олевська міська рада ВІДКРИТТЯ НОВОРІЧНОЇ ЯЛИНКИ
ВІДКРИТТЯ НОВОРІЧНОЇ ЯЛИНКИ

16 грудня – ВІДКРИТТЯ НОВОРІЧНОЇ ЯЛИНКИ

16 грудня головна ялинка Олевська засяє новорічними вогнями. З самого ранку тривають роботи з прикрашання. Про новорічні приготування та сюрпризи у короткому інтерв’ю з міським головою Омельчуком О.В.

«- Як виглядатиме місто у Новорічні та Різдвяні дні ?

Омельчук О.В.:По-перше, знову прикрашатиметься ялинка, яка росте у центрі міста. Цього року ми провели благоустрій скверу, де вона знаходиться, і збираємось прикрасити й інші ялинки, які ростуть поруч. Ми врахували зауваження городян, які висловилися на підтримку цієї ідеї і разом з тим пропонували прикрасити  центр міста ще чимось.

Минулого року ця ялинка виглядала не дуже презентабельно. Чи зміниться щось у плані прикрас та освітлення?

Омельчук О.В.:Обов’язково! Ми придбали нові прикраси, намагалися витримати їх у певних кольорах, придбали нові гірлянди. Але головне те, що ми хочемо запросити фахівців, які можуть гарно все розмістити. Бо це велика проблема, і стосується не тільки минулорічної ялинки. Сподіваємось, що люди, які обіцяли приїхати, не підведуть».

ЗАПРОШУЄМО ВСІХ БАЖАЮЧИХ НА ВІДКРИТТЯ

НОВОРІЧНОЇ ЯЛИНКИ