Головна Новини Олевська міська рада Міська рада контролює процес снігоприбирання в місті
Міська рада контролює процес снігоприбирання в місті

Міська рада контролює процес

снігоприбирання в місті

Цього року зима  прийшла зі снігопадами, ожеледицями та дощами, а ще з різкими змінами температури, що негативно впливає на дорожній рух. За словами заступника міського голови Бідюка В.В., всі дороги посипаються протиожеледною сумішшю з піску, солі та відсіву. Вже використано 200 тон піскосуміші, наразі замовлено додаткові тони для посипання доріг. Критичних ситуацій по місту немає, дороги розчищені. Це питання знаходиться на постійному контролі – якщо снігопад посилиться, в місті працюватиме техніка  ШБУ-42 та райавтодору.

Попередньо на звернення жителів міста було здійснено поточний ремонт дорігпо вул.Шевченка, Героїв Крут, Покальчука, Східна, Незалежності, Московська, Весняна, пров.Незалежності на суму 60 208 грн.Профілювання доріг по вул. Співдружності, Олевська, Соснівська, Ціолковського, Ковпака, Робітнича, Івана Франка, Островського, Молодіжна, Павленка, Польова, пров. пров. Московський на суму 12 474 грн.