Офіційний сайт Олевської міської ради

Alternative content

Get Adobe Flash player

ВИБОРЧА КОМІСІЯ

___________________________

Баннер

Привітання

Пошук на сайті


ДЛЯ ТУРИСТІВ

МІСТА-ПОБРАТИМИ

Про Олевськ пишуть

 

Olevsk Sity

Календар

2023
Червень
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

Випадкове фото

Лічильники

 

 

 

Головна Новини Олевська міська рада ЗВІТ МІСЬКОГО ГОЛОВИ
ЗВІТ МІСЬКОГО ГОЛОВИ
Автор: Content manager   

ЗВІТ МІСЬКОГО ГОЛОВИ

Дорогі олевчани! Трошки більше року мені дове­лось попрацювати міським головою. Термін не дуже великий для вирішення проблем, які є в Олевську, але мені є про що звітувати перед вами. Отже, одне з головних завдань, без вирішення якого неможливо зробити нічого, це наповнення міського бюджету. У порівнянні з минулим (я маю на увазі 2015!) роком нам вдалося збільшити доходи на 3 575 526, 00 гри­вень.

Це дало нам можливість вирішити цілу низ­ку важливих питань, у тому числі погасити заборгованість за виконані роботи у попередні роки на суму більше, ніж 530 тисяч гривень.

 

Реформування ДНЗ

На утриманні міської ради знаходиться 5 дошкільних навчальних закладів, значна сума була витрачена на їх утримання. Крім оплати праці персоналу, у тому числі стовідсоткових виплат за сумлінну працю, на зміцнення матеріальної бази було використано 1 мільйон 292 тисячі 781 гривня. Це капітальні ремонти окремих приміщень, прид­бання обладнання (холодильники, пральні маши­ни), комп’ютерної техніки та меблів; благоустрій територій садочків.

Щодо дошкільних навчальних закладів, то тут ми вирішили ще одне дуже важливе питання, а саме - змінили їхній статус. Тепер у нас працюють три Центри розвитку дитини. Що це нам дало? В першу чергу - зміну штатного розкладу, яким передбачено нових фахівців - з хореографії, фізичної культу­ри, логопедів, психологів та інші спеціалістів, і це дає змогу надавати найбільш якісні послуги у сфері дошкільного виховання. Реформуючи ДНЗ, ми от­римали досвід, яким тепер радо поділимось з усіма населеними пунктами, де працюють відповідні навчальні заклади.

 

Благоустрій

Другий напрям видатків - це продовження робіт з благоустрою.

В першу чергу - це дороги. За 2016 рік завер­шено капітальний ремонт дороги по вулиці Богдана Хмельницького, відремонтовано вулиці Покальчука, Олега Кошового, Олени Теліги, пров. Шевченка та розпочато ремонт вулиці Київської, а також тротуарів на вулицях Володимирській та Свято-Миколаївській (всього на суму 3 мільйони 566 тисяч 846 гривень).

Виконано роботи з благоустрою територій Олевська, серед яких сквер у центрі міста (викладені бруківкою доріжки, обладнані сходи, встановлені лавочки та забезпечено освітлення). А також сквер на розі вулиць Володимирської та Свято- Воздвиженської.

Здійснено капітальний та поточний ремонт огорожі кладовища та благоустрій центральної алеї на ньому (500 тисяч гривень).

Відремонтовано місток, який з’єднує вулицю Гетьмана Сагайдачного з Володимирською. Біля підвісного мосту через Уборть зі сторони вулиці Олени Пчілки бруківкою облаштовано доріжку зі сходами. Проведено очистку канави та проложені стічні труби по вулиці Шкільній. Зроблено дорож­ню розмітку, встановлено 48 дорожніх знаків, прид­бано та встановлено «лежачі поліцейські». Прове­дено ямковий ремонт, підсипка та грейдерування майже усіх вулиць. Нами проведений експеримент щодо організації курсування по місту маршрутного таксі. Проаналізували плюси та мінуси цієї справи, намітили шляхи продовження вирішення проблеми. Продовжуємо роботу по облаштуванню зупинок, встановлена камера відео спостереження у центрі міста. Це дає можливість оперативно реагувати на можливі правопорушення.

За багато років нарешті були почуті жителі бу­динку №1 по Володимирській. Виготовлено про­ект на суму 401 тисяча гривень і розпочато ремонт покрівлі цього будинку. Здійснено благоустрій прилеглої території будинку № 31 по вулиці Свято-Миколаївській на суму 25, 5 тис. грн.

Значна робота здійснена по виготовленню проектної документації, без якої неможливо ні ремонтувати, ні будувати. Ми зробили дуже важливу роботу, виготовили 15 проектів, і у 2017 році можна розпочинати реалізацію великих справ, а саме:

1.       Реконструкція будівель Центрів розвитку ди­тини та дитсадків «Сонечко», «Золотий ключик», «Малятко», «Струмочок» та «Зірочка». Реконструкція передбачає виконання робіт по енергозбереженню. Загальна вартість проектів - 9 мільйонів 918 гривень.

2.       Реконструкція каналізаційного колектора в Олевську - вартість проекту 1 мільйон 333 тисячі.

3.       Модернізація централізованих систем водо­постачання та водовідведення «Очисні споруди» - вартість проекту 13 мільйонів 781 тисяча.

4.       Капітальний ремонт доріг по вулицях Жито­мирська та Київська - вартість 2 мільйони 305 тисяч гривень.

5.       Реконструкція зовнішнього вуличного освітлення з використанням світлодіодних систем по вулицях Володимирська, Олевської республіки, Набе­режна,Герцена, Київська, Пушкіна, Інтернаціональна, Богдана Хмельницького, Покальчука, Горького, проміжку між вулицями Герцена та вул. Олевською, Січових Стрільців та вул. Першотравнева - вартість - 2 мільйони 129 тисяч гривень.

6.       Ліквідація підтоплень по вулицях Будівельників, Партизанська та пров. Партизанський, Олени Теліги, Устима Кармалюка (І пров. Чапаєва), Олевської республіки (вул. Чапаєва), Лесі Українки, Гоголя, Кошового, Чернишевського, Ареф’єва та Січових Стрільців (Щорса). Вартість - 1 мільйон 456 тисячгривень.

7.       Парк відпочинку по вул. Свято-Миколаївській (за Будинком культури). Вартість - майже 3 мільйони гривень.

На стадії проходження експертизи знаходяться проекти:

-         на вуличне освітлення вулиць ОлександраОлеся (Суворова), Калинова (Комсомольська), Фарзаводська (Жовтнева), Гетьмана Сагайдачного (Островського);

-         на капітальний ремонт вулиць Комарова, 40 років Перемоги, Олексія Береста (Енгельса), Герце­на, Промислової, Олевської республіки (Чапаєва), Січових Стрільців (Щорса),   Першотравневої, Пушкіна, Володимирської, тротуарів Свято-Миколаївської.

На встановлення ігрових дитячих майданчиків виділено 95 тис. грн.

 

Земельніпитання

Актуальни­ми в Олевську є земельні питан­ня. За звітний

період на сесіях міської ради було вирішено 139 зе­мельних питань. Серед інших - виділення 18 зе­мельних ділянок учасникам АТО. Плата за землю- одне з головних джерел напо­внення міського бюджету. За звітний період ми отримали 943 947 грн. Про­блемою у цьому напрямі робо­ти є те, що 11підприємців на території міста не сплачують до бюд­жету кошти за оренду земельних ділянок. Крім того, доводилося виправляти помилки, коли, наприклад, одна й та сама земельна ділянка у попередні роки була виділена двом особам. На жаль, таких прикладівчимало, і це не можна вважати прикрою помилкою.

Значна робота була проведена по коригуванню Генерального плану міста.

 

Соціальні питання

В полі зору міської ради постійно знаходились питання надання допомоги різним категоріям на­селення. В першу чергу громадянам, які звернулись до міської ради з проханням про допомогу було виділено майже 200 тисяч гривень, що на 160 тисяч гривень більше, ніж, наприклад у 2015 році. Ми ак­тивно допомагаємо і постійно тримаємо у полі зору родини воїнів, загиблих на Донбасі. За допомогою міських шкіл і підприємців ми постійно надаємо во­лонтерську допомогу військовослужбовцям і встано­вили дружні зв’язки з в/ч м. Новограда Волинського. Ми допомагаємо людям похилого віку і підтримуємо талановиту молодь. Та найбільше нас радує те, що вперше за багато років ми допомагали бюджетним організаціям, які фінансуються з районного бюдже­ту. І це не були тільки премії до професійних свят. У цьому році ми допомогли зміцнити матеріальну базу Олевської лікарні, шкіл та гімназії, ліцею, закладів культури та спорту — це ті заклади, які знаходяться на території міста, тож ніхто не мав і немає права від них відхрещуватися. Всього на їх підтримку було виділено більше трьохсот тисяч гривень.

 

Працюємо прозоро

Ми працюємо відкрито і дотримуємось принципів гласності. З 1 серпня цього року міська рада долучи­лась до електронної системи «Прозоро» і за поточ­ний рік провела 82 процедури публічних закупівель. Ми продовжуємо видавати інформаційний бюлетень міської ради, хоча він потребує певних змін. Але го­ловне, що на сайті міської ради у нас регулярно ви­кладаються трансляції сесій та засідань виконкому міської ради, тож будь-хто може чути все з перших рук.

 

 

«Кадри вирішують все!»

Язадоволений депутатським корпусом та скла­дом виконкому міської ради. Це - люди освічені, грамотні виважені, хоча не всі питання у нас вирішувались гладко. Проте, це не завадило нам при­йняти 193 рішення сесій та 215 рішень виконкому.

У міській раді розташований Центр надання адміністративних послуг населенню. За поточний рік працівники Центру видали 7 тисяч 89 довідок, прийнято 487 заяв на придбання твердого палива та скрапленого газу. Всього станом на 1 грудня міською радою прийнято і розглянуто 1270 заяв, з них колек­тивних - 86. Отримано також 9 скарг та 15 пропозицій (дякуємо всім небайдужим олевчанам).

Значну роботу проводить адміністративна комісія. Від накладених штрафних санкцій на фізичних та юридичних осіб за адміністративні правопорушення до міської ради надійшло коштів в сумі 25929,00 грн.

В період з листопада 2015 року - грудень 2016 року адміністративною комісією при виконкомі міської ради розглянуто десять протоколів про адмінпорушення. На порушників накладено стягнень у вигляді штрафу на суму 2397,00 грн.

 

Культурне та спортивне життя

Вважаю, що нам вдалося задовольнити культурні потреби усіх вікових категорій городян під час свят­кування Дня міста, святкування Дня незалежності. Декілька днів назад у місті відбувся фестиваль «Олевська республіка» до 75-річчя її утворення. Запрошуємо всіх на наступаючі новорічні та Різдвяні свята у центр міста - ми спробували в цьому році оформити їх трохи по-іншому і провести декілька ро­динних заходів. Сподіваємось, що вам сподобається і слідкуйте у ЗМІ за точними датами проведення.

Вважаю за необхідне підкреслити, що нами підтримані позитивні напрацювання попередньої ради - скликання. Ми продовжуємо ділове спілкування з польським містом-побратимом Тошек. Продовжуємо співпрацю з Інститутом археології Національної академії наук України.

 

Реформи без шоку, а політика - без барикад

Справедливо буде наголосити на проблемах, з якими стикнувся новий склад міської ради, серед яких відсутність проектно-кошторисної документації у попередні роки. За звітний період ми могли би вико­нати набагато більше робіт з благоустрою міста, якби були у наявності проекти. Ще однією невирішеною проблемою є безпритульні тварини. На жаль, люди, які найбільше про це говорили і обіцяли допомогти, далі слів не рушили. Продовжує залишатися про­блемним питання поводження з твердими побутови­ми відходами та інші проблеми. Але ми послідовно долаємо труднощі, і якщо доведеться працювати далі, ми точно знаємо, що і як робити без скандалів і потрясінь. Як кажуть, реформи без шоку, а політика - без барикад.

Одним з пунктів моєї передвиборчої програми у минулому році було вирішення питання об’єднання територіальних громад. Це питання вирішено! Вирішено без сварок, погроз, ДОБРОВІЛЬНО! І саме це - головне! У даному контексті хочу висловити глибоку вдячність сільським та селищним головам, які вели значну роз’яснювальну роботу, проводили збори, готували необхідні документи.

Завдяки нашій спільній роботі, завдяки тому, що ми об’єдналися, через тиждень нас чекають вибори голови нової об’єднаної громади. Прошу вас прий­ти на ці вибори, і знайте, що я також є кандидатом на цю посаду. Буду радий отримати вашу підтримку і обіцяю й далі працювати чесно, тому що впевне­ний, що ні один лідер самотужки ніколи нічого не вирішить. Тільки разом ми зможемо розбудувати нову Олевщину.

З любов ’ю до Олевщини

і повагою до вас, шановні виборці,

Олевський міський голова Олег Омельчук