Головна Новини Олевська міська рада Депутат облради Олександр Ніколайчук виділив кошти на заміну вікон та дверей в ЗОШ №2

Депутат облради Олександр Ніколайчук виділив кошти

на заміну вікон та дверей в ЗОШ №2

Дирекція та батьки ЗОШ №2 звернулися до депутата Житомирської облради Олександра Ніколайчука з проханням допомогти навчальному закладу замінити старі вікна та вхідні двері.

З 2 по 5 грудня в школі тривали роботи з встановлення нових енергозберігаючих вікон та дверей.

«В березні місяці поточного року, мною як депутатом Житомирської обласної ради, на прохання дирекції школи та батьківського комітету, було виділено 27 тисяч гривень для заміни вхідних дверей, а в липні місяці додатково 160 тисяч гривень для заміни металопластикових вікон.

Також зазначу, що мені як депутату, вдалося додатково виділити для Олевської ЗОШ №2 кошти у сумі 20 тисяч гривень для придбання сантехніки та 10 тисяч гривень для придбання лазерного принтера!»Йдеться на сторінці  депутата в соцмережі Фейсбук.

«Дякую всім за наполегливість, зокрема небайдужим батькам, які ледь не щодня мені телефонували, начальнику відділу освіти Валерію Левченко, директору школи Сергію Бочковському та випускниці Олевської ЗОШ №2 Вікторія Загоровська»- йдеться в повідомленні.

Допоміг Олександр Ніколайчук і дитячому садочку м. Олевськ «Малятко», виділивши на його ремонт 200 тисяч гривень.