Офіційний сайт Олевської міської ради

Alternative content

Get Adobe Flash player

ВИБОРЧА КОМІСІЯ

___________________________

Баннер

Привітання

Пошук на сайті


ДЛЯ ТУРИСТІВ

МІСТА-ПОБРАТИМИ

Про Олевськ пишуть

 

Olevsk Sity

Календар

2023
Травень
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

Випадкове фото

Лічильники

 

 

 

Головна Новини Інформаційний бюлетень Візьмемо за приклад сумлінних
Візьмемо за приклад сумлінних
Автор: Administrator   

Аналіз надходження коштів за вивезення ТПВ дочірнім підприємством "Будпослуги-2" за 6 місяців поточного року зайвий раз підтвердили вже встановлену істину: люди платять тоді, коли бачать у цьому необхідність.

 

 

Такою необхідністю, установленою за допомогою міської ради, є видача довідок на компенсацію за паливо. Можливо й не зовсім правильно, як вважає дехто, але іншого дієвого способу привчити олевчан до дисципліни у цьому питанні поки що не знайшлося.
У порівнянні з минулими роками, сплата за вивезення сміття з приватного сектору склала за І півріччя 2012 року 125757 грн., що становить 92%. Найсвідомішими у почесному списку платників можна назвати жителів вулиць Б.Хмельницького, Будівельників, Володимирської, Г. Бабій, Грабчака, Грушевського, Житомирської, Зарічної, Західної, З. Космодем'янської, Зоряної, Інтернаціональної, Київської, Княгині Ольги, Корольова, Лісової, Лесі Українки, Набережної, Промислової (за винятком буд. №72), Св.-Миколаївської, Ю. Тютюнника, Чапаєва та інших.
Поряд з тим, борг у сумі 11227 грн. нібито й невеликий, проте ці, вже витрачені підприємством гроші, у прямому й переносному смислі, не валяються на смітнику. Серед несумлінних платників з чималим "хвостом" - вулиця Гагаріна, Герцена, Гоголя, Енгельса, Жовтнева, Залізнична, Іскра,
Калініна, Ковпака, Комсомольська, Кооперативна, О.Ольжича, Коцюбинського, 20-р. незалежності України, Матросова, Миру, Московська, Незалежності, Партизанська, Покальчука, Поліська, Польова, частина вул.Пушкіна, Садова, Федорова, Шевченка, Щорса, Ціолковського. Як бачимо, тут перелік виявився значно довший.

 


Стосовно приватних підприємців, підприємств усіх форм власності, за взірець можна поставити ПП Л. Бобровник, А. Гуринович, Є. Кльоц, П. Хомутовського, С. Ничипорчука, С. Смика, В. Твержияна, Є. Дубченка, І.Романик, Т. Шиш, І. Стожука, В.Матвейшина, І. Левковського, І. Федорчук, К. Федорчук, О. Існюк, М.Торгонського, ЗАТ КБ "Приват-банк", ЖОД РБ "Аваль", КПСП "Орхідея", ЗАТ ЖЛ, ДП Житомирський ГЗ, ВАТ "Побутпослуги" , Олевське АТП 11846, Олевський РЕМ, Коростенську дільницю ПЗЗ, ВАТ ШБУ-42, ТОВ "Промінь", Кооперативний ринок, відділ освіти, ТОВ "Вуд-Трейд", ДП "Олевське ЛГ", ТОВ "Тріада-плюс", ДП "Пропан" та ін.
Проте це означає, що всі підприємці за ці роки зрозуміли, яким благом для міста є організація вивозу та утилізації відходів. Певно, немає у них й відчуття своєї причетності до руйнування довкілля. Категорично відмовляються або створюють чималі проблеми тут ПП А. Горпиніч, А.Міщенко, В. Ковальчук, В. Башинський, Г. Дола, В. Козловець, Р. Левчук, Л. Хондожко, Олевський РК ТСОУ, ТОВ Альфа ЛТД, Олевський КГХ, філія Олевськ ВКЦ-Авто. Як завше, знаходяться серед них й такі, що тільки маскуються під законослухняних, реєструючи договір і не платячи нічого або сплачуючи лише невелику частину. Таких хитрунів варто було б карати позбавленням ліцензії,але до цього ще не доходять руки у відповідних органів.
Сумною ж тенденцією, як висловився інженер ДП "Будпослуги-2" Петро Козловець, є те, що у ІІ півріччі кількість сплат традиційно зменшується, а борги до кінця року виростають до загрозливих розмірів. І на Новий рік знову постане дилема: бути чи не бути?


Ю. Халімончук.