Офіційний сайт Олевської міської ради

Alternative content

Get Adobe Flash player

ВИБОРЧА КОМІСІЯ

___________________________

Баннер

Привітання

Пошук на сайті


ДЛЯ ТУРИСТІВ

МІСТА-ПОБРАТИМИ

Про Олевськ пишуть

 

Olevsk Sity

Календар

2023
Червень
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

Випадкове фото

Лічильники

 

 

 

Головна Новини Олевська міська рада Сесія районної ради завершилася бійкою
Сесія районної ради завершилася бійкою
Автор: Content manager   

Позачергова десята сесія районної ради була скликана з приводу звернення до Президента та Прем'єр-міністра України щодо подальшого функціонування управління  Пенсійного фонду України в Олевському районі.

За словами заступника голови райради Ковальчука О.С., на сайті Кабміну вже розміщений проект постанови "Деякі питання функціонування
територіальних органів Пенсійного фонду України», в якому йдеться про реорганізацію деяких територіальних органів Пенсійного фонду України шляхом злиття окремих органів Пенсійного фонду України.

Ємільчинське об’єднане Управління Пенсійного фонду України буде утворено за рахунок злиття управлінь фонду Ємільчинського та Олевського. Мовляв, з Олевським управлінням Пенсійного фонду станеться те ж саме, що з поліцією, яка підпорядковується Коростеню, податковою, яка підпорядковується Лугинам та соцстрахом, управління якого в Ємільчине. А заодно порівняв Олевськ і Ємільчине, навівши наступні факти:

- з 2003 року Олевськ має статус міста, а Ємільчине – селище міського типу;

- в Олевському районі проживає близько 42 тисячі населення, з яких пенсіонерів – 13,3 тис.;

- до Олевського району входять населені пункти, в яких проживають 90% осіб потерпілих внаслідок аварії на ЧАЕС;

- віддаленість від обласного центру 165 км, крім того м.Олевськ територіально розміщений  в рівній віддаленості до районних центрів Ємільчино, Лугини;

- реформа по децентралізації передбачає віднесення території Олевського району до Коростенського району (повіту), а Ємільчинщина має бути у складі Новоград-Волинського району (повіту);

- Олевськ – центр новоствореної об’єднаної територіальної громади, найбільшої в Житомирській області, а на території Ємільчинщини буде створено лише Барашівську ОТГ.

Крім того, такі рішення повинні прийматися з врахуванням думки громади.

Звернення такого змісту було направлено міською радою, у відповідь надійшов лист, в якому такі зміни аргументують Стратегією модернізації пенсійної реформи та великою платою за оренду приміщення. При цьому наголошують, що офіс управління залишиться, але керівництво буде  в Ємільчино. Причому тоді орендна плата, якщо працівники залишаться? За цим стоїть щось інше або інший.

Депутат Харченко А.М. висловив думку, що до звернення потрібно «приставити ноги», бо його ніхто читати не буде та терміново вести у Київ. Після депутати проголосували за бюджетні питання та оренду нерухомого майна. Сесія порядком денним не закінчилась. Депутат від Радикальної партії Налапко П.П. почав задавати питання лідеру районної організації Опозиційного блоку, екс-голові районної ради, нині кандидату в голови об’єднаної громади Харченку М.А. щодо його статті «Микола Харченко: «Зробіть зважений вибір» в газеті «Незалежна». Про цей уривок дослівно «Про роботу районної ради, на останньому засіданні бюджетної комісії та на сесії районної ради серед депутатів виникла дискусія про доцільність виділення коштів з районного бюджету прикордонникам, поліції. Щодо цього я висловив своє особисте заперечення. Звертаюсь до тих депутатів (Ігоря Черниха, Василя Снігура, Павла Налапка та інших), що так  інтенсивно беруть участь у розбазарюванні районного бюджету і виділенні коштів не на першочергові потреби: що ви зробили для наповнення бюджету? Ви надаєте кошти прикордонникам, відділу національної поліції, не зважаючи на те, що на їх утримання в державному бюджеті передбачені великі суми. І це при тому, що кошти для поліції виділяються великі, а поряд з тим росте злочинність, тому що ми відкрили кордон для в’їзду кримінальних елементів з усього колишнього Радянського Союзу, в тому числі з Грузії». Після нього за трибуну пішов депутат УНП Снігур В.В. Критика і звинувачення з його сторони про роботу Харченка М.А. на посадах голови районної ради та директора лісгоспу АПК розізлили опоблоківця, після чого здійнялася бійка. Щоправда, інші депутати не дозволили зайти цьому надто далеко.