Офіційний сайт Олевської міської ради

Alternative content

Get Adobe Flash player

ВИБОРЧА КОМІСІЯ

___________________________

Баннер

Привітання

Пошук на сайті


ДЛЯ ТУРИСТІВ

МІСТА-ПОБРАТИМИ

Про Олевськ пишуть

 

Olevsk Sity

Календар

2023
Червень
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

Випадкове фото

Лічильники

 

 

 

Головна Новини Олевська міська рада Звіт
Звіт
Автор: Content manager   

Звіт

депутата Олевської міської ради VIIскликання

від Радикальної Партії Олега Ляшка

Євдокимова Сергія Михайловича

за 2016 рік

     Стаття 16 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад» зобов’язує кожного обранця не рідше одного разу на рік звітувати перед виборцями. Вимоги частини 2 цієї ж статті щодо обов’язковості зазначення у звіті інформації про прийняті радою та її органами рішення, про особисту участь депутата в обговоренні, прийнятті та організації виконання рішень ради свідчить про неактуальність правових норм. Адже ще за роботи ради минулого скликання всі засідання Олевської міської ради проводяться відкрито та знімаються на відео з подальшим розміщенням на офіційному сайті. Тож кожен має можливість переглянути матеріали і оцінити роботу свого депутата. Рішення ради також у відкритому доступі. Однак, маючи можливість все ж хочеться дещо доповнити до загальної картини роботи ради, яка формується у свідомості жителів.

      Звичайно, за останній рік діяльності Олевської міської ради було зроблено не мало гарних справ, про що ми мали можливість дізнаватися як із офіційних джерел, так і з альтернативних ЗМІ. Разом з тим, як і раніше, є багато ініціатив міської ради з якими не погоджуюсь, проти яких виступаю. Однак, враховуючи, що на середину грудня цього року призначені вибори голови та ради громади, не вдаватимусь в подробиці.

      Оскільки більшість інформації про роботу представницького органу громади Олевська подається лише як робота її апарату,звітуючи перед виборцями хотів би зупинитися на окремих ініціативах та діяльності, що проводилась особисто мною за звітний період.

      Одним із головних завдань кожного депутата є необхідність бути присутнім на засіданнях ради та засіданнях постійних комісій. Саме тому, незважаючи на основне місце роботи в обласному центрі мені довелося пропустити лише 3 засідання, частина з яких позачергові. Ніколи не розумів тих колег, які ставши депутатом дозволяють собі пропустити більше половини сесій, а на комісіях взагалі не з’являтися. Хоча основна робота відбувається саме там.

Тож по-порядку:

1.       З метою покращення відвідуваності засідань комісій мною було ініційовано внесення змін до регламенту ради, завдяки яким тепер проведення їх засідань може відбуватися у режимі відеоконференції.

2.       В середині року, з метою зниження рівня правопорушень на дорогах було розроблено та подано на засідання ради проект рішення щодо обмеження швидкості руху в місті. Після набуття рішенням чинності разом з депутатом обласної ради Олександром Ніколайчуком проведена зустріч із заступником начальника Головного управління поліції у Житомирській області щодо необхідності вжиття додаткових заходів для підвищення рівня безпеки на дорогах міста. Знаки встановлено. Профілактика правопорушень проводиться.

3.       Ініційовано питання про передачу недобудованого приміщення по бульвару Воїнів Афганців у власність територіальної громади міста. Рішення прийнято. На даний час звернення ради розглядається управлінням освіти і науки Житомирської ОДА та представництвом ФДМ України у Житомирській області. Сподіваємось на його позитивне вирішення та можливість добудувати ще один «привид» в центрі міста.

4.       За моєю ініціативою у співпраці із заступником міського голови В. В. Колбасюком  розроблена, подана на засідання ради та прийнята Програма розвитку житлового господарства міської ради «Ефективне та  надійне житлове господарство – мешканцям міста». До речі, програмою передбачено не лише фінансування робіт пов’язаних із заміною покрівлібагатоквартирного будинку по вулиці Володимирській, 1. Крім цього, планується обстеження за рахунок міської ради всього житла міста у багатоповерхівках. Реалізація програми надасть можливість визначити чіткий перелік та розмір необхідного фінансування для вирішення найнагальніших потреб будинків. Зазначене дозволить уникнути ситуацій, коли людям доводиться зіштовхуватися із проблемою яка вже настала і вирішення якої потребує не один рік.

5.       За сприяння першого заступника голови обласної ради Сергія Крамаренка на моє звернення, із обласного бюджету виділено кошти на придбання дитячого майданчика, який буде встановлено по вулиці Володимирській.

6.       Опрацьовано механізм залучення бюджетних та позабюджетних коштів для фінансування робіт пов’язаних з утепленням багатоквартирних будинків. Впевнений, що через деякий час наше місто матиме інший вигляд завдяки оновленим і енергоефективним фасадам реконструйованих об’єктів.

7.       Заблоковано прийняття положення про порядок виділення земельних ділянок, який суперечив би не лише нормам Земельного кодексу, а і Конституції України.

8.       Ініційовано прийняття документа, який би дозволив кожному депутату отримувати для фінансування потреб свого округу певну суму у відсотковому відношенні від перевиконання бюджету. На жаль, ініціатива не була підтримана. Депутати міської ради, на відміну від колег в області, не готові брати на себе разом з виборцями свого округу відповідальність щодо розпорядження коштами міського бюджету. На мою думку, саме це б сприяло більш ефективному використанню фінансів. Адже ніхто краще за самих містян не знає, що саме їм потрібно. Не слід забувати, що бюджетні кошти це кошти платників податків. І саме вони мають першочергове право на розпорядження ними. Ну хоча б у якійсь частині. То ж сподіваюсь ідея згодом буде сприйнята і підтримана.   

 

Підсумовуючи сказане вище і все, що відбувалося у нашому місті та районі за останні два – три роки, хотів би звернути увагу жителів міста та району на важливу подію, яка має відбутися 18 грудня 2016 року.

      Вибори  це завжди важливий і відповідальний момент. Вибори до об’єднаної громади новоутвореного органу місцевого самоврядування є НАДВАЖЛИВІ.

      Вже більше двох років ми говоримо про децентралізацію та об’єднання громад у нашому районі. Не вдаючись у подробиці зазначеного процесу, можна констатувати, що ми хоч і кволо, але рухаємося далі. Звичайно втрачено багато часу. І зараз, коли інші громади вже отримали десятки мільйонів гривень на реалізацію різноманітних програм та продовжують залучати альтернативні, небюджетні кошти для власного розвитку, Олевськ та населені пункти району лише готуються до своїх перших виборів.

         Саме 18 грудня 2016 року ми всі обиратимемо людей на яких і буде покладено основну відповідальність щодо розвитку Олевської міської об’єднаної громади.

В першу чергу, від їхнього бажання і вміння залежатиме те, чи буде наш район через декілька років таким, в якому хотілося б працювати і жити, в який би поверталася креативна молодь. Перед новою громадою відкривається багато можливостей та стоятиме чимало нових викликів. Дуже не хотілося б бачити біля керма новоствореного органу окремих скептиків, які спочатку блокували процес об’єднання, а потім, впевнений, нічого не робитимуть для того, щоб використати нові можливості і вивести на новий якісний рівень стан життя наших людей. Варто пригадати слова видатного економіста Богдана Гаврилишина, який був впевнений, що нашу країну реально трансформувати в одну з найефективніших. Але зробити це, на його думку, зможе лише нове покоління – патріотичних, освічених і некорумпованих.

То ж будьте пильними! Обов’язково візьміть участь у виборах!!! Проаналізуйте, будь ласка діяльність, кожного депутата у раді. Зробіть свій вибір.

Насамкінець, хочу подякувати колегам-депутатам, з якими мав можливість працювати. Представникам постійної комісії з питань планування, бюджету і комунальної власності за жваві дискусії, професіоналізм та небайдужість до життя громади. Олевському міському голові та секретарю ради за підтримку у прийнятті, реалізації рішень та конструктивного діалогу.

З повагою,

депутат Олевської міської ради VI– VIIскликань

заступник голови комісії з питань планування,

бюджету і комунальної власності                              

Сергій Євдокимов