Травень

Головна Новини Олевська міська рада Міська рада збудувала місце для торгівлі по Київській
Міська рада збудувала місце для торгівлі по Київській

Міська рада збудувала місце для торгівлі по Київській

Для продажу сільськогосподарської продукції міська рада облаштувала торгівельний майданчик по вул. Київській, між аптекою та кафе-баром Аль Маріне, де встановила криті торгові прилавки.

Вулиця Київська проходить біля центрального ринку, залізничного та автовокзалів, що робить її транспортно перенавантаженою, про це говорить і велика зношеність дорожнього покриття, ширина проїзної частини вулиці не дозволяє проводити паркування та проїзд транспорту в обох напрямках, через що створюються затори, ускладнюється проїзд швидкої та пожежної допомоги,  щодня безліч порушень дорожньо-транспортного руху. У зв’язку з цим, міська рада замовила проект «Капітальний ремонт дороги по вул. Київська»  на суму 1 471 988 гривень. Проектанти передбачили все аби надати вулиці «столичного» вигляду, в тому числі і розширення дороги. Міська рада почала ремонт Київської з ремонту тротуарів, які уклали бруківкою та за рахунок яких вдалося розширити вулицю на 1,5 метра.

Закінчити роботи з будівництва тротуарів заважали торгові прилавки, які встановили під парканом ринку у 2014 році. Тоді криті конструкції довжиною 46,8 м та висотою 2,95 м збудували прямо на тротуарі.Наразі їх демонтували. Люди, які здійснювали там торгівлю, зможуть перейти в більш зручне місце – на новозбудований майданчик.