Серпень

Головна Новини Олевська міська рада «Швидкій» допомогли зимовою гумою
«Швидкій» допомогли зимовою гумою

«Швидкій» допомогли зимовими шинами

Нову зимову гуму для автомобіля, який обслуговує невідкладні виклики хворих, подарували олевському пункту екстреної медичної допомоги приватні підприємці. Реанімобіль Пежо чи не найнадійніший автомобіль серед всього автопарку карет швидкої допомоги, а надійність техніки у справі невідкладної допомоги інколи вирішує все. На 103 завжди телефонують з проханням допомогти, врятувати життя, але буває  і так, що і «швидкій» потрібна допомога.

На щастя знайшлися небайдужі люди, які «перевзули залізного коня» у нову зимову гуму.

Колектив "служби "103"м.Олевськ висловив подяку за небайдужість та розуміння.

ПОДЯКА

Колектив екстреної медичної допомоги м.Олевськ щиро дякує приватним підприємцям Ковальчукам Руслану та Олегу за придбання нової зимової гуми для олевського реанімобіля марки Пежо.

Також висловлюємо подяку Гайчені Олександру за технічне обслуговування автомобілів екстреної допомоги м.Олевськ.

Щиро бажаємо вам здоров’я, щастя та довголіття.