Головна Новини Олевська міська рада Олевськ прибирають від снігу
Олевськ прибирають від снігу

Олевськ прибирають від снігу

Зима не стала чекати календарного початку і в неділю, 13 листопада, засипала Олевськ снігом. Зважаючи, що до цього був тривалий період дощів, це створило на дорогах несприятливу ситуацію.

Міська рада змогла оперативно відреагувати на екзамен природи. Снігоочисна техніка одразу почала працювати на дорогах та вулицях міста, які після прибирання посипалися протиожеледною сумішшю.

Сьогодні, 14 листопада працюють з місцями підвищеної небезпеки —  перехрестя, мости, підйоми, спуски, зупинки громадського транспорту, тротуари та пішохідні переходи.

Разом з тим міська влада звертається до власників магазинів, кафе, розважальних закладів та керівників підприємств, установ і організацій усіх форм власності із закликом дотримуватися правил благоустрою та вчасно прибирати прилеглі та закріплені території від снігу.

Водіїв просимо «перевзути» свої авто, дотримуватися безпечної дистанції та швидкості не більше 40 км/г, про що інформують встановлені знаки.

За прогнозами синоптиків плюсова температура повернеться в місто 18 листопада, п’ятницю.