Головна Новини Олевська міська рада ПОДЯКА
ПОДЯКА

ПОДЯКА

Діти – наш найдорожчий скарб, наша надія, гордість і опора. Розвивати, підтримувати і заохочувати їх – святий обов`язок сім`ї, школи, влади і громадськості. Тільки тоді у нас буде гідна зміна! Тільки тоді наші доньки і сини будуть впевненими у прийдешньому дні, будуть рости на благо України.   Це добре розуміє  міський голова Омельчук Олег Васильович.

Думаємо, що більшість містян підтвердять, що  в нашому місті  відбулося багато позитивних змін за досить короткий час керування новим міським головою.

Адміністрація Олевської загальноосвітньої школи №2  від імені працівників, дітей та батьків щиро вдячні  за турботу про дітей та вагомий внесок в розвиток та благоустрій закладів освіти нашого міста.