Травень

Головна Новини Олевська міська рада Привітання

Щиросердечно вітаю із професійним святом – Всеукраїнським днем працівників культури та аматорів народного мистецтва

Споконвіку пісня і танець, музика і слово, витвори майстрів народної творчості були виразниками національної ідеї, оберегами історичної пам’яті. Культура робить людину особистістю,формує національну спільність, робить нас неповторними,не схожими на інших. Завдяки щоденній праці клубників, викладачів мистецьких навчальних закладів, бібліотекарівневтомно оберігаються джерела духовності, правди і краси.  Щиро вдячний вам за розуміння, підтримку, співпрацю, за участь у всіх міських заходах, за творчийнеспокійта здобутки.

Бажаю вам міцного здоров’я, щастя, благополуччя, великих творчих успіхів і невичерпної наснаги. Нехай здійсняться всі ваші життєві плани, надії і мрії, а кожен день вашого життя буде світлим і сонячним, дарує радість творчого натхнення і життєвих перемог. Зі святом!

Олег Омельчук