Головна Новини Олевська міська рада Що будують під стінами міської ради?
Що будують під стінами міської ради?

Що будують під стінами міської ради?

Тимчасова споруда із автобусною зупинкою для провадження підприємницької діяльності буде збудована під приміщенням міської ради. Земельну ділянку надали в оренду ФОП Квятковському Г.Л. ще приблизно у 2008 році, за яку він платить оренду, але приступити до будівельних робіт зміг тільки наприкінці 2016.

Місту потрібні зупинки громадського транспорту, а особливо чисті, з урнами для сміття та місцями для очікування. Про зупинку з дахом давно мріють і пасажири, які їздять у напрямку Олевськ-Замисловичі.

Нова зупинка буде схожа на «Поліклініку», яка розміщена по вулиці Свято-Миколаївській. Підприємцю надали дозвіл на встановлення тимчасової споруди з умовою облаштувати та утримувати транспортну зупинку. Підприємець, в обмін на догляд за зупинкою, отримав право облаштувати в них магазин. Ця практика має свої плюси – покращується благоустрій міста, економляться бюджетні кошти, і створюються зручності населенню. Це політика органів міського самоврядування по свій Україні.