Головна Новини Олевська міська рада Привітання

Шановні працівники Управління Пенсійного фонду, Територіального центру соціального обслуговування, Управління праці та соціального захисту населення, Центру зайнятості, Центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, Служби у справах дітей, відділення Фондусоціального страхування  від нещасних випадків та профзахворювань на виробництві.

Від щирого серця вітаю вас з професійним святом – Днем працівника соціальної сфери!

На ваші плечі покладена дуже відповідальна робота – соціальна підтримка олевчан.

Пенсіонери, інваліди, малозабезпечені верстви населення, діти-сироти – це ті люди, які щодня потребують вашої уваги, підтримки, яким ви своєю турботою, а іноді й просто посмішкою та добрим словом даруєте такі необхідні кожній людині віру, впевненість та надію.

Я переконаний, що лише люди з великим серцем та щирою душею, ті, хто завжди готовий прийти на допомогу, обирають таку нелегку, але надзвичайно потрібну і важливу професію.

Я дякую вам за відданість обраній справі, чуйність та любов до людей. Бажаю вам і вашим родинам міцного здоров'я, гарного настрою, щастя та благополуччя.

Олег Омельчук