Головна Новини Олевська міська рада Привітали автомобілістів і дорожників Олевська
Привітали автомобілістів і дорожників Олевська

Привітали автомобілістів і дорожників Олевська

Одного разу хтось колись вигадав це прекрасне диво – колесо. І, поїхали! І з тих пір винахідники не переставали вдосконалювати двох-, трьох- та чотирьохколісні винаходи, а з ними розвивалася професія водіїв  та будувалися дороги. І до сьогодні вітають людей, які майже все життя «на колесах» та «в дорозі».

Міський голова Олег Омельчук разом із своїм заступником Віктором Бідюком завітали до ПАТ "Олевське шляхово-будівельне управління - 42», ТОВ "Рім-Богдан", філії "Олевський райавтодор", де Олег Васильович привітав з професійним святом керівництво та працівників організацій

«Прийміть найщиріші вітання з нагоди Вашого професійного свята – Дня автомобіліста і дорожника! Це свято об’єднує між собою професіоналів та автолюбителів. Явітаюусіх, хто вдень і вночі працює на автобусах, легковому та вантажному транспорті. Ви сидите за кермом різних авто, але усі Ви – на одній дорозі.

За кожним кілометром траси стоїть важка праця людей, які забезпечують безперебійний зв'язок між містами та селами, країнами та континентами, різними людьми.

Щиро бажаю всім працівникам автомобільного транспорту та дорожнього господарства щастя, добробуту, нових трудових здобутків, міцного здоров’я, подальшої успішної та безаварійної роботи, зеленої вулиці на життєвих і автомобільних шляхах!».

За високий професіоналізм, багаторічну сумлінну працю у сфері надання автотранспортних послуг і з нагоди Дня автомобіліста та дорожника нагороджено директора ТОВ «РІМ-Богдан» Шибецького В.П. та за високий професіоналізм, багаторічну сумлінну працю у сфері надання шляхо-будівельних послуг і з нагоди Дня автомобіліста та дорожника голову правління «ШБУ-42» Кравченка М.К.

Кращих працівниківПАТ "Олевське шляхово-будівельне управління" – Хоречка Юрія Антоновича (водія), Ветлянчука Анатолія Васильовича (машиніста навантажувача), філії "Олевський райавтодор" – Білого Володимира Михайловича (водій), Горпинича Володимира Володимировича (водія), ТОВ "Рім-Богдан" – Гайченю Віктора Петровича (головний інженер), Гайченю Сергія Павловича (електрик) він нагородив грамотами та преміями.

Грамотами та преміями працівників підприємств вітали і керівництво Олевської РДА та районної ради.

Привітання працівників "РІМ-Богдан"

Привітання колективу ПАТ "ШБУ-42"

Вітають з професійним святом колег із "ШБУ-42" директор "РІм-Богдан" Шибецький В.П. та директор філії "Олевський райавтодор" Існюк О.Г.