Головна Новини Олевська міська рада У Житомирі визначили кращу пропозицію пам’ятного знаку на честь Героїв Небесної сотні

На конкурс за кращу пропозицію пам’ятного знаку на честь Героїв Небесної сотні було подано 17 пропозицій.

У соціальній мережі «Фейсбук», на офіційній сторінці конкурсу, шляхом онлайн-голосування житомиряни могли обрати найкращі з поданих пропозицій.

Визначені онлайн-опитуванням п’ять найкращих робіт перейшли до ІІ туру, де журі визначало три найкращі проекти та переможця конкурсу. До конкурсної комісії були залучені архітектори міста, громадські активісти та депутати міської ради.

Перемогу здобув автор проекту № 090, який отримав право на реалізацію пам’ятного комплексу в 2017 році на майдані імені С.П. Корольова.

«Рішення журі повністю відповідає думці громади: в онлайн-опитуванні найбільшу кількість голосів отримала пропозиція № 090, яка здобула перемогу і в ІІ турі конкурсу», – пояснює заступник начальника департаменту містобудування та земельних відносин Максим Вікарчук.

За умовами конкурсу передбачений преміальний фонд, який складає 50 000 грн. Розподілятиметься фонд  наступним чином:

• І місце – 25 000 грн отримає автор проектної пропозиції № 090;
  • ІІ місце – 15 000 грн отримає автор проектної пропозиції № 060;
  • ІІІ місце – 10 000 грн отримає автор проектної пропозиції № 070.

Нагадаємо, до конкурсу запрошувались фахівці й авторські колективи фахівців – дипломовані професійні архітектори, дизайнери, художники, скульптори, а також студенти архітектурних і художніх навчальних закладів.