Головна Новини Олевська міська рада Олевська міська рада працює ProZorro
Олевська міська рада працює ProZorro

ОЛЕВСЬКА МІСЬКА РАДА ПРАЦЮЄ PROZORRO

З 1 серпня міська рада провела 75 процедур публічних закупівель

Реформу у сфері публічних закупівель можна вважати прикладом успішних змін в країні. Основана мета реформи – суттєве зниження корупції під час закупівель за публічні кошти, досягнення максимальної ефективності та економії. Успішна реалізація проекту має повернути довіру бізнесу до держави та стимулювати його до участі в державних тендерах. Головний принцип системи ProZorro – «всі бачать все». Тепер бажаючий може дізнатися хто, що і як закуповує за кошти платників податків. Пересічний громадянин може відслідкувати, що саме закуповує районна поліклініка чи школа, до якої ходять його діти.

З метою забезпечення ефективного використання бюджетних коштів, розширення реальної конкуренції при здійсненні закупівель за кошти міського бюджету в інтересах територіальної громади м.Олевськ  з 1 серпня до впровадження процедури електронних закупівель «Прозоро» долучилась і Олевська міська рада. Міська рада активно використовує електронний майданчик, з 1 серпня було проведено 75 процедур публічних закупівель.

Якщо Вам цікаво на що витрачаються бюджетні кошти можна зайти на сайт «Prozorro»  у вкладку «Замовник», де потрібно ввести установу, яка Вас цікавить –  Олевська міська рада, відділ освіти Олевської районної державної адміністрації, комунальна установа «Олевська центральна районна лікарня» і отримати всю фінансову інформацію. Зручно, цікаво і ПРОЗОРО.