Травень

Головна Новини Олевська міська рада На своїй хвилі
На своїй хвилі

На численні прохання жителів міста, в березні місяці Олевська міська рада звернулася до Державного комітету телебачення та радіомовлення України і Національної телекомпанії України з проханням допомогти відновити мовлення в нашому регіоні радіостанції «Житомирська хвиля», яка вела трансляцію на частоті 101,9 МГ передавачем 100 Вт.

У відповідь прийшов лист, що в Олевську працює передавач потужністю 100 Вт на частоті 100,2 МГц, що формує програму УР-1 філії НТКУ «Центральна дирекція «Українське радіо». У цю програму здійснюються включення протягом 2 годин на добу програм філії НТКУ «Житомирська регіональна дирекція».

Наразі НТКУ знаходиться в стані реорганізації, а саме припинення діяльності Національної телерадіокомпанії внаслідок перетворення в ПАТ «Національна суспільна телерадіокомпанія України». Після реорганізації і отримання бюджету на діяльність телерадіокомпанії, в Олевську заплановано запуск загальнонаціонального культурно-освітнього каналу суспільного радіомовлення, в програму передач якого будуть включені, зокрема, і програми радіостанції «Житомирська хвиля».