Липень

Головна Новини Олевська міська рада Лежачі поліцейські
Лежачі поліцейські

В Олевську біля шкіл та садочків встановлюють лежачі поліцейські

До міської ради неодноразово зверталися жителі міста з проханням вплинути на водіїв, які порушують Правила дорожнього руху. Перевищення швидкості та водіння у нетверезому стані створюють небезпеку на дорогах міста, особливо для дітей, які не завжди уважні. Про проблеми в місті з дорожнім рухом свідчить і статистика ДТП.

Першим кроком до вирішення проблеми стало нанесення дорожньої розмітки на вулицях міста. Наразі міська рада встановлює примусові обмежувачі швидкості – «лежачі поліцейські» біля шкіл та дитсадків.

12 жовтня по вул. Свято-Миколаївській, напроти дитсадка та гімназії, вже встановили два «лежачих поліцейські». Якщо дорожні знаки і правила водій може проігнорувати або порушити, то на «лежачому поліцейському» змушений буде призупинитися.

«Лежачі поліцейські» встановлять по вулицях Володимирській (напроти дитячого садочка «Малятко»), Набережній (навпроти магазину та дитячого майданчика), Київській (навпроти дитячого садочка «Зірочка»), Пушкіна та Б.Хмельницького. Також незабаром буде встановлено дорожні знаки.