Головна Новини Олевська міська рада Рішення виконкому
Рішення виконкому

ОЛЕВСЬКА  МІСЬКА  РАДА

ЖИТОМИРСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

В и к о н а в ч и й          к о м і т е т

РІШЕННЯ  № 166

від 28 вересня  2016 року

Про оголошення Днів жалоби

у м. Олевськ

З метою вшанування пам’яті олевчан, які загинули під час проведення антитерористичної операції, захисту суверенітету та територіальної цілісності України, керуючись ч. 1 ст. 52 та ч. 6  ст. 59 Закону України «Про місцеве самоврядування  в Україні», виконком міської ради

ВИРІШИВ:

1.     Оголошувати Дні жалоби під час поховання мешканців м. Олевськ, що загинули під час проведення антитерористичних операцій, захисту суверенітету та територіальної цілісності України.

2.     На знак скорботи за загиблими у День жалоби та території м. Олевська приспускати державний Прапор України із траурною стрічкою на будинках і спорудах місцевого самоврядування, комунальних підприємств, установ та організацій.

3.     На час проведення прощальної церемонії обмежити проведення розважально-концертних заходів, спортивних змагань на території міста.

4.     Працівнику міської ради по зв’язках з громадкістю та ЗМІ забезпечити оприлюднення цього рішення у засобах масової інформації в установленому порядку.

5.     Рекомендувати підприємствам, установам, організаціям усіх форм власності на території м. Олевська долучитись до вшанування пам’яті загиблих в ході проведення антитерористичних операцій захисту суверенітету та територіальної цілісності України і вивісити на приміщеннях державні прапори з чорними траурними стрічками.

Міський голова                                                                    О.В. Омельчук

Рішення Про оголошення Днів жалоби у м. Олевськ