Головна Новини Олевська міська рада Ремонт вулиці Київської
Ремонт вулиці Київської

VZu1EgfyvsY.jpgВ Олевську розпочали роботи з капітального ремонту вулиці Київської

Враховуючи те, що вулиця Київська проходить біля центрального ринку, залізничного та автовокзалів, що робить її транспортно перенавантаженою, про це говорить і велика зношеність дорожнього покриття, ширина проїзної частини вулиці не дозволяє проводити паркування та проїзд транспорту в обох напрямках, через що створюються затори, ускладнюється проїзд швидкої та пожежної допомоги,  щодня безліч порушень дорожньо-транспортного руху, міська рада замовила проект «Капітальний ремонт дороги по вул. Київська»  на суму 1 471 988 гривень.

Торгові прилавки уздовж ринку, які обслуговує приватний підприємець, запропоновано перенести на земельну ділянку міжаптекою та кафе «Al Marine».

Завдяки ремонту Київська буде розширена приблизно на 2,2 метра. Дорожникам вже вдалося зняти частину тротуарів, які облаштують плиткою до кінця 2016 року. Асфальтування вулиці перенесуть на 2017 рік.

Фото взято із сату: Олевський інформаційний портал