Травень

Головна Новини Олевська міська рада Польща, Тошек, вул. Болеслава Хороброго
Польща, Тошек, вул. Болеслава Хороброго
З того часу як Тошек і Олевськ підписали Угоду про партнерство та співробітництво (2014 рік) олевчани стають учасниками фестивалю пива Октоберфест, який уже 12 років проводить місто-побратим Тошек. Цього року до польського містечка поїхали міський голова Олег Омельчук, керуючий справами міської ради Юрій Русин, голова районної ради – Віктор Троц, депутат Житомирської обласної ради – Олександр Ніколайчук, директор «Будпослуг» Анатолій Юськов, голова районної Спілки поляків України Діна Халімончук, службовець по зв’язкам з громадськістю та ЗМІ міської ради Наталія Дрозд та водій Володимир Лупаїна.
Без перебільшення можна сказати, що українці заходять в Європу через Польщу. Чимало наших співгромадян їздять в цю країну на закупівлі, на відпочинок і на роботу, ведуть бізнес і навчають своїх дітей. І саме через Польщу у нас починається сприйняття європейського способу життя. Причому одразу з кордону. Але, щоб побачити це на власні очі та потрапити за потрібною адресою довелося подолати 897 кілометрів, 21 годину в дорозі, з яких 9 годин провести на пропускному пункті Ягодин. Для Лупаїни Володимира – досвідченого водія німецького авто марки Volkswagen найбільшою приємністю подорожі стали якісні дороги Польщі – із сучасним покриттям та освітленням. Здивували і звуковідбиваючі екрани біля населених пунктів, огорожа по периметру дороги для безпеки тварин, велика кількість робіт будівництва доріг.