Головна Новини Олевська міська рада Міський голова Олег Омельчук передав дітям подарунки з Польщі
Міський голова Олег Омельчук передав дітям подарунки з Польщі

Міський голова Олег Омельчук передав дітям подарунки з Польщі

В черговий раз громада польського міста-побратима Тошека передала подарунки для дітей Олевська. Відбулося це під час візиту хору «Триль» та віце-бурмістра (заступника) Тошека Петра Кунце.

З ініціативи керівника навчальних закладів міста Тошек Агнешки Зелінської для дітей Олевська було зібрано канцтовари та шкільне приладдя – зошити, альбоми, олівці, ручки, лінійки, гумки, пластилін, фломастери, кольоровий папір, блокноти, пенали, ножиці, ланчбокси, інше та 21 портфель.

27 вересня міський голова Олег Омельчук разом із заступником Віктором Бідюком особисто вручили ці подарунки дітям. Їх отримали 67 дітей (Олевська гімназія -27, ЗОШ №2 – 7, ЗОШ №3 - 31) з багатодітних та малозабезпечених родин, сироти та прийомні діти. Портфелі вручили тим дітям, яким вони потрібні найбільше.

Зібрати дитину до школи для батьків – справжнє випробування, а надто для тих, в кого скрутне фінансове становище, тому дякуємо нашому польському місту-партнеру за підтримку та допомогу.