Головна Новини Олевська міська рада На вулиці Пушкіна відкрито фірмовий магазин «Наша ряба»
На вулиці Пушкіна відкрито фірмовий магазин «Наша ряба»

На вулиці Пушкіна відкрито фірмовий магазин

«Наша ряба»

16 вересня 2016 року відбулося святкове відкриття нового фірмового магазину «Наша Ряба» по вул. Пушкіна в Олевську.За рахунком це вже четверта «точка» продажу свіжої курятини відомої торгової марки.Крім стандартних атрибутів будь-якого відкриття (оформлення входу в магазин надувними кулькамиі музичного супроводу заходу) була організована роздача рекламних листівок з використанням оригінальної промоформи - костюма курочки.

Повз таких промоутерів важко пройти байдуже! Додатковим стимулом для купівельної активності послужилиакційніпропозиціїна честь відкриття! А переконатися в якості продукції міг кожен відвідувач, який побажав взяти участь у дегустації м'ясних делікатесів заводу-виробника. Ретельно спланованийі продуманийзахід таки справив враження на місцевих жителів, а також послуживприводом для подальшої передачі інформації про відкриттянового магазину методом «сарафанного радіо».

Варто зазначити, що власник магазину Пархомець Микола Іванович також зробив благоустрій біля магазину, облаштувавши заїзд тротуарною плиткою.

На фото (зліва на право): заступник міського голови Віктор Бідюк, власник магазину Микола Пархомець та міський голова Олег Омельчук