Січень

Головна Новини Олевська міська рада Береги Уборті продовжують розчищати
Береги Уборті продовжують розчищати

З власної ініціативи небайдужих людей та без залучення бюджетних коштів продовжується розчищення берегів та русла річки Уборть.

Якщо звернути зі шляху по вулиці Першотравнева в бік річки, опиняєшся у зовсім незвичній для Полісся місцині – скелясті береги та стрімкі потоки річки, що нагадує Закарпаття.

Однак з роками, через природні чинники та людський фактор, Уборть зміліла та стала забрудненою, а в деяких місцях взагалі зустрічається щільна стіна з очерету і жодних натяків на течію. 8 вересня з ініціативи приватного підприємця Володимира Тимощука за допомогою спецтехніки почали проводити розчищення русла річки від верболозу, деревини і сміття для нормального проходження води зі сторони вулиці Першотравневої.

Місяцем раніше схожі роботи провели вище за течією, біля Свято-Миколаївської церкви. Позитивний результат очевидний.