Офіційний сайт Олевської міської ради

Alternative content

Get Adobe Flash player

ВИБОРЧА КОМІСІЯ

___________________________

Баннер

Привітання

Пошук на сайті


ДЛЯ ТУРИСТІВ

МІСТА-ПОБРАТИМИ

Про Олевськ пишуть

 

Olevsk Sity

Календар

2023
Червень
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

Випадкове фото

Лічильники

 

 

 

Головна Новини Інформаційний бюлетень Не замовчуючи проблему
Не замовчуючи проблему
Автор: Administrator   

У переддень свята міста, 25 травня, в Олевську відбувся досить важливий захід державного рівня. В рамках підготовки до VІІ щорічної конференції малих міст всеукраїнська громадська організація "Асоціація малих міст України" (АММУ) провела круглий стіл на тему: "Пошук шляхів вирішення проблем поводження з твердими побутовими відходами в малих містах України".

Метою засідання було вивчення ситуації в малих містах щодо проблем поводження з ТПВ та пошук механізмів їх вирішення.

 

 

"Сьогодні територіальні громади малих міст потребують підтримки у вирішенні проблем збирання, вивезення, складування та утилізації побутового сміття. Особливо нагальною є проблема функціонування існуючих сміттєзвалищ, яких у країні налічується близько 4500 і майже всі вони перебувають перед загрозою закриття", - наголосив головуючий на зібранні голова АММУ, міський голова м. Українка Київської області Павло Козирєв.

 


У роботі круглого столу взяли участь виконавчий директор АММУ Валентина Полтавець, директор департаменту благоустрою територій та комунального обслуговування Мінрегіонбуду Олександр Ігнатенко, представник комітету ВР України з питань будівництва, містобудування і ЖКГ та регіональної політики Мар'яна Кічковська, міські голови малих міст Житомирської, Рівненської, Вінницької, Хмельницької та Тернопільської областей.

 


Проводився аналіз стану сфери поводження з ТПВ в Україні, проблеми та кращі практики поводження з ТПВ в малих містах, впровадження механізмів міжмуніципального співробітництва у цій сфері. У ході обговорення було вироблено пропозиції, які ляжуть у проект документа, що буде винесено на всеукраїнську конференцію АММУ.

 


Вл. інф.

Відеозвіт за посиланням