Головна Новини Олевська міська рада В Олевську привітали ветерана з 90-річним ювілеєм
В Олевську привітали ветерана з 90-річним ювілеєм

Днями ветерану ВВВ Шукаловій Ніні Яремівні виповнилося ювілейних 90 років.

Зі словами привітань та побажань в День народження в цей день до оселі іменинниці завітали міський голова Омельчук О.В., депутат районної ради Бабич В.М. та керівник районної ради ветеранів війни та праці Корнійчук В.Н.

Ветерану бажали міцного здоров’я, довгих років життя, щастя, родинного затишку та мирного неба, вручили квіти і подарунки. Гостей Ніна Яремівна зустріла зі щирою посмішкою, радо і гостинно, а також з вдячністю, адже для людей старшого покоління надзвичайно важлива увага та усвідомлення того, що їх пам'ятають.

На фото(зліва направо): керівник районної ради ветеранів війни та праці Корнійчук В.Н., депутат районної ради Бабич В.М., ветеран ВВВ Шукалова Н.Я. та міський голова Омельчук О.В.