Головна Новини Олевська міська рада Про РЕМОНТ
Про РЕМОНТ

Олевська міська рада побудувала дорогу до школи №2

Олевська міська рада завчасно побудувала нове дорожнє покриття до Олевської загальноосвітньої школи №2. Приватне підприємство «Олевське ШБУ-42» в найкоротші терміни провело капітальний ремонт частини вулиці Б. Хмельницького (від мосту до перехрестя на вул. Молодіжну) та Покальчука, які безпосередньо межують з навчальним закладом.

На сесії Олевської міської ради було виділено 983 797 гривень на ремонт частини вулиці Б. Хмельницького та 891 858 гривень на ремонт частини вулиці Покальчука.

Не забувала міська рада контролювати проведення робіт. Міський голова разом із заступниками та представниками ЗМІ систематично приїздили подивитися на виробничий процес.

Але найбільше радіє педагогічний та учнівський колектив загальноосвітньої школи №2. На пленарному засіданні Олевської міської ради, депутат Тарасевич Ніна Миколаївна, яка є заступник директора з виховної роботи ЗОШ №2, висловила слова вдячності міському голові та всьому депутатському корпусу за сприяння у реконструкції дороги.

Слід відмітити, що роботи на даному відрізку дороги будуть тривати. На вимогу жителів встановлять обмежувачі швидкості «лежачі поліцейські», а також триватиме капітальний ремонт вулиці в напрямку с. Соснівка.

За матеріалами Олевського інформаційного порталу