Офіційний сайт Олевської міської ради

Alternative content

Get Adobe Flash player

ВИБОРЧА КОМІСІЯ

___________________________

Баннер

Привітання

Пошук на сайті


ДЛЯ ТУРИСТІВ

МІСТА-ПОБРАТИМИ

Про Олевськ пишуть

 

Olevsk Sity

Календар

2023
Травень
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

Випадкове фото

Лічильники

 

 

 

Головна Новини Олевська міська рада Правова допомога стала доступнішою
Правова допомога стала доступнішою
Автор: Content manager   

Правова допомога стала доступнішою:

з 1 вересня в Олевську відкрилося бюро правової допомоги

Міськрайонні управління юстиції реформували, на їх базі утворили бюро правової допомоги, де надають правову допомогу в кримінальних провадженнях усім затриманим, підозрюваним чи обвинуваченим, які не можуть власним коштом залучити адвоката або участь адвоката є обов`язковою; також соціально незахищеним категоріям – люди, що мають дохід менше прожиткового мінімуму, інваліди, учасники бойових дій, в тому числі АТО, діти-сироти та ще ряд категорій – у цивільних або адміністративних спорах.

З 1 вересня бюро правової допомоги відкрилося і в Олевську, яке є структурним підрозділом Новоград-Волинського центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги. З метою ознайомлення олевської громади про початок роботи в їхньому місті установи з надання правових послуг, днями в приміщенні міської ради провели презентаційний захід за участі керівництва РДА, представників управлінь та відділів РДА, ОМС, органів виконавчої влади на місцях. Очолює Олевське бюро правової допомоги Єгорова Інга В’ячеславівна, заступник – Завірський Максим Павлович.

До Центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги можна буде звернутися з найрізноманітнішими питаннями, від найпростіших (спадкові) до найбільш складних (земельних, реабілітація жертв політичних репресій тощо). Фахівці Центру практикуватимуть альтернативні форми діяльності, зокрема мобільні консультаційні пункти: адвокати виїжджають на місця, у віддалені села чи спеціалізовані установи для надання правової допомоги соціально незахищеним верствам населення.

У бюро надаватимуть безоплатну первинну правову допомогу (юридичні консультації); забезпечуватимуть доступом до безоплатної вторинної правової допомоги (прийом звернень від громадян); здійснюватимуть активне правоосвітництво); забезпечуватимуть доступом до електронних сервісів Міністерства юстиції.

Утворення бюро не потребуватиме додаткових видатків державного бюджету. Їх ресурсне забезпечення здійснюватиметься за рахунок майна та коштів районних та міських управлінь юстиції, які ліквідовані.

Первинну правову допомогу можуть отримати всі без винятків, незалежно від статусу та доходів. Безоплатна вторинна правова допомога – це правова допомога, що надається для захисту прав людини в суді за рахунок коштів Державного бюджету України. Вторинна правова допомога передбачає представництво та захист прав та інтересів в судах будь-яких інстанцій, допомогу в складанні документів процесуального характеру.

Така реформа територіальних органів юстиції є наступним логічним етапом децентралізації послуг Міністерства юстиції України та надання можливості отримання таких послуг у режимі онлайн із одночасним розширенням доступу до безоплатної правової допомоги та підвищенням її якості.

 

 

 

   

 

На фото: Начальник Олевського бюро правової допомоги Єгорова Інга В’ячеславівна, заступник – Завірський Максим Павлович

 

Єдиний телефонний номер системи безоплатної правової допомоги: 0-800-213-103 (безкоштовно та цілодобово).

Адреса “Олевського бюро правової допомоги”:

11001, Житомирська область, м.Олевськ,

вул. Володимирська, 5, каб. 7,8.

Графік роботи: 

Понеділок-П’ятниця з 9.00 год. до 18.00 год.

Субота, Неділя-вихідні.

Перерва на обід з 13.00 год. до 14.00 год.