Офіційний сайт Олевської міської ради

Alternative content

Get Adobe Flash player

ВИБОРЧА КОМІСІЯ

___________________________

Баннер

Привітання

Пошук на сайті


ДЛЯ ТУРИСТІВ

МІСТА-ПОБРАТИМИ

Про Олевськ пишуть

 

Olevsk Sity

Календар

2023
Червень
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

Випадкове фото

Лічильники

 

 

 

Головна Новини Олевська міська рада ОЛЕВЩИНА ВІДСВЯТКУВАЛА 25-У РІЧНИЦЮ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ
ОЛЕВЩИНА ВІДСВЯТКУВАЛА 25-У РІЧНИЦЮ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ
Автор: Content manager   

25 нагороджених ювілейними медалями

«25 років Незалежності України»

Символічно нагороди отримали 16 осіб та 9 трудових колективів, що в сумі дорівнює числу 25.

За поданням райдержадміністрації, районної та міської  рад були нагороджені Соколюк Микола Минович – керівник сільськогосподарського підприємства «Іскра» села Лопатичі, який більше 30 років успішно керує своїм господарством, Макацьоба Леонтій Йосипович, який керував об’єднанням «Райсільгосптехніка». Завдяки потужному автопарку  були якісно забезпечені всі сільськогосподарські підприємства району, що давали багаті врожаї.  Нагороду отримувала донька Інна Леонтіївна Федорчук.

Тетерук Микола Васильович – директор Новобілокоровицької ЗОШ № 2 , командир батареї протитанкових гармат. Осипчук Петро Васильович – приватний підприємець, ветеран афганської війни. Приватні підприємці Пархомець Микола Іванович та Коц Віктор Васильович - меценати та спонсори нашого міста.

За успішне керівництво територіальними громадами нагородили сільських голів Осипчука Якова Миколайовича (Кам’янка), Горпиніч Наталію Максимівну (Лопатичі), Бабич Ларису Адамівну (Замисловичі).

До числа нагороджених увійшов і директор Будинку культури села Покровське Яценко Степан Хомич, який за рахунок власних коштів вирішує безліч питань не тільки розвитку культури, але й усього села.

Почесну нагороду отримав Ушко Володимир Іванович, який більше 20 років є постійним донором і 95 разів здавав кров, понад 9 років є заслуженим донором України сам виховав двох дітей. Виховав сина, який професією обрав захист батьківщини і разом з батьком взяв участь в АТО на сході України.

Ігнатюк Анатолій Панасович - головний інженер проектів комунального підприємства «Архітектурно-планувальне бюро», який третє скликання, від 2006 року є членом виконкому міської ради. Саме за його активної участі вирішується значна кількість питань, що стосуються  будівництва, за що і був

нагороджений.

За активну громадянську позицію, за успіхи на різних ділянках роботи, а головне – за активну громадську діяльність, за небайдужість та велику краєзнавчу роботу нагородили Бабича Василя Миколайовича.

Отримали ювілейну медаль і Панченко Олексій Анатолійович за багаторічну працю в ОП Теплових мереж, за добросовісне виконання своїх обов’язків, за забезпечення комфорту для жителів міста, навіть, у найскладніші часи та Попков Володимир Федорович – керівник школи спортивної боротьби за вагомі досягнення у вихованні юних спортсменів-борців міста та району.

Нагородили (посмертно) і людину, яка підтримувала спорт у районі упродовж всього свого життя, у т.ч. у найскладніші для нашої держави 90-і роки. Більше за все він любив футбол і завдяки йому наші футболісти мали можливість купувати спортивну форму, проводити змагання на Олевському стадіоні та брати участь в обласних змаганнях – це Янчук Василь Васильович.

Серед трудових колективі, які отримали нагороди – ДП «Олевське лісове господарство», ДП «Білокоровицьке лісове господарство» та ДП «Олевський лісгосп АПК», КУ «Олевська центральна районна лікарня, Олевська гімназія та ЗОШ №3, підприємство «Олевськхліб», «Будпослуги» та Кишинське стаціонарне відділення постійного проживання.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Фотоматеріали: Олевської міської ради, Олевського інформаційного порталу, редакції газети "Зорі над убортю"