Головна Новини Олевська міська рада ОЛЕВЩИНА ВІДСВЯТКУВАЛА 25-У РІЧНИЦЮ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ
ОЛЕВЩИНА ВІДСВЯТКУВАЛА 25-У РІЧНИЦЮ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ

Районне народно-кулінарне свято «Поліська перепічка» радувало своєю масштабністю

«Поліська перепічка» – це традиційний захід Олевщини, який проходить під час святкування Дня Незалежності. Цього року в конкурсі взяли участь 10 сільських та міська рада, які розташували свої садиби на вулиці Княгині Ольги. Традиційно до садиб завітали керівництво міста та району. Полісяни були настільки щедрими та гостинними, що частування затягнулися на години.  Господині зі своїми смаколиками «заткнули за пояс» всіх кухарів вуличної їжі. Учасники демонстрували не лише вправні руки, а й знання українських традицій – весілля, вечорниці, співали давні українські пісні.

Фотоматеріали: Олевської міської ради, Олевського інформаційного порталу, редакції газети "Зорі над убортю"