Березень

Головна Новини Олевська міська рада В Олевську відсвяткували День Державного Прапора України
В Олевську відсвяткували День Державного Прапора України

23 серпня біля адмінприміщення Олевської РДА відбулися урочистості з нагоди свята Державного Прапора.

Відкриття святкувань розпочалося урочистим підняттям державного жовто-блакитного стягу під звуки гімну. У заходах з цієї нагоди взяли участь та з вітальним словом виступили голова районної ради Троц В.М., заступник міського голови Колбасюк В.В., перший заступник голови РДА Лазаренко Д.О., начальник відділу управління економічного розвитку, інфраструктури і торгівлі Олевської райдержадміністрації, з 2015 року служив в механізованій бригаді м.Артемівськ Ушко В.І. Також були присутні керівники та начальники управлінь, працівники установ.

Також в цей день Державний Прапор України замайорів на адмінбудівлях міста.