Головна Новини Олевська міська рада На сесії міської ради
На сесії міської ради

На сесії міської ради депутат Євдокимов Сергій Михайлович підняв питання безпеки руху.

Він запропонував прийняти рішення, яке складатиметься з двох пунктів:

1. Встановити на центральних вулицях міста (Свято-Миколаївська, Пушкінська, Зої Космодем’янської, Київська, Володимирська) знаки з обмеженням руху 40 км/год.

2. Звернутися до Національної поліції в Житомирській області з проханням провести профілактичні заходи на вулицях міста Олевська не менше одного місяця.

«У нас ситуація на дорогах кричуща. Ви знаєте які є трагічні наслідки. Статистику приведу, яку взяв із місцевих ЗМІ: якщо в минулому році за весь рік 12 летальних випадків, то в цьому році  - за півроку. Це не рахуючи збитих стовпів, поламаних заборів і т.д. Особисто я готовий підтримати поліцейських, які будуть у нас працювати, та надати їм кошти» , - зазначив депутат.

Такий крок допоможе не тільки сприяти безпеці руху, але й поповнити місцевий бюджет, шляхом виписування штрафів порушникам. За таке рішення депутати проголосували одноголосно.