Офіційний сайт Олевської міської ради

Alternative content

Get Adobe Flash player

ВИБОРЧА КОМІСІЯ

___________________________

Баннер

Привітання

Пошук на сайті


ДЛЯ ТУРИСТІВ

МІСТА-ПОБРАТИМИ

Про Олевськ пишуть

 

Olevsk Sity

Календар

2023
Травень
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

Випадкове фото

Лічильники

 

 

 

Головна Новини Інформаційний бюлетень Подарунки до Дня міста
Подарунки до Дня міста
Автор: Administrator   

У інформаційному бюлетені "Новини Олевська" № 4 за квітень місяць вже писалося, що першим подарунком до Дня міста у 2012 році стала збірка вибраних творів Ольги Пилипчук "Княже місто". Дякуємо нашій славній землячці, яка, не зважаючи на відстані і роки, не забуває рідного краю, і спробуємо проаналізувати, що ще стало подарунком до ювілею Олевська, тепер уже від тих, хто у ньому живе.

 


Найвагомішим і чи не найважливішим подарунком не лише до дня народження, але й на багато років уперед, без сумніву, є Стратегічний план розвитку м. Олевськ на 2012-2020 роки, затверджений 16-ою сесією міської ради 25 квітня ц.р. Над розробкою СП упродовж року працювала робоча група (керівник - секретар міської ради Т.В. Заруба).
Другим вражаючим подарунком для всіх олевчан став банер "Я люблю своє місто", розміщений на стіні 5-поверхового будинку по вул. Володимирській,1. Виготовлений житомирським підприємством "Мадагаскар", закріплювався велетенський плакат співробітниками Олевського СДПЧ-17 (начальник майор служби цивільного захисту В.М. Стужук).
Ідея виготовлення банера належить працівникам міської ради, комп'ютерний макет з фотографій М.П. Данюка виконав В.А. Літвинко.

 


Ще одним презентом до ювілею став буклет "У вічності прадавньої ріки…", надрукований житомирським видавництвом "Полісся". Його основу склали 5 розділів, де у стислому вигляді описані основні напрямки нашого минулого, теперішнього і майбутнього: "Найголовніше багатство", "Археологія", "Бортництво", "Інвестиційні пропозиції" та "Любимо святкувати".

 

 

Приємно милують око перехожих гарні стенди з урочистою символікою (автор В.Б. П'ятницький). Їх виготовили працівники Олевського лісгоспу, а встановило ОП Теплових мереж.
Великої подяки заслуговують керівники підприємств, приватні підприємці та громадяни, які надали фінансову та матеріальну допомогу, а також цінності у якості призів для святкової лотереї. Прізвища меценатів на лотерею ми вже друкували у минулому бюлетені та на сайті міської ради, а ось список тих, хто долучився до допомоги пізніше: ПП "Омегабуд", ТОВ "Синтез", ДП "Експрес-сервіс", ПП "Будпослуги", ОП Теплових мереж, ВУД Трейд ТОВ, ТОВ Діброва ЛХЗ, ТОВ "Пірон", ТОВ "Меркурій", ТОВ Гермес, ФОП Білоцький І.В., Гаврилюк В.І., Крамаренко С.М., Карпов О.О., Бородавкін В.О., Гаврилюк В.Г., Шапорда В.І., Існюк О.В., Хондожко Л.Л., Кльоц М.Д., Хлань В.С., Левчук О.С., Плотнік О.О., Шиш Т.О., Стужук Ю.С., Васильчук Ю.М., Ничипорчук С.А., Атанов М.О., Існюк Г.Й., Лузін Є.В., Кондратовець Б.І., Налапко П.П., Романик І.М., Дубицький М.М., Твержиян В.В., Ратушинський Я., Жеребило П.П., Єгоров В.В., Павленко Ю.М., Хомутовський Л.В., Талах С.П.
Велику роботу під час підготовки та проведення свята, прийому і розміщення гостей виконали керівники та працівники усіх дитячих садочків міста, міської ради, готелів "Едем" та "Азалія", дирекція, педагоги та учні Олевської гімназії і ЗОШ №2. Щоб назвати усі прізвища, у бюлетені, на жаль, місця не вистачить).
Щоб свято справді відбулось, повинен бути необхідний зовнішній вигляд та гарантований спокій. Тож про стан вулиць, а саме ямковий ремонт та дорожню розмітку подбало ПП "Будпослуги", поновлення дорожніх знаків - ОПТМ, освітлення та підключення до електромереж, а також налаштування світлофорів - ПП А.О. Борисюк.
Належну охорону громадського порядку забезпечили співробітники Олевського РВ УМВС, безпеку - РВ ГУ МНС, про здоров'я подбали чергові медики.