Головна Новини Олевська міська рада Новий сквер в центрі Олевська
Новий сквер в центрі Олевська

НОВИЙ СКВЕР В ЦЕНТРІ ОЛЕВСЬКА

Міська рада втілила черговий проект з благоустрою під назвою «Капітальний ремонт тротуару по площі Соборній та прилеглих тротуарів до неї (малих архітектурних форм) в м.Олевськ», яке розробляло КП «Архітектурно-планувальне бюро». Проектом було передбачено повну  зміну елементів благоустрою території з прибиранням окремих дерев та корчуванням пнів, зміна схеми планування ділянки з влаштуванням газонів та квітників, зміна покриття доріжок з асфальтобетонного на дрібнорозмірні бетонні плитки з встановленням бордюрів та влаштуванням турнікетів з металевих конструкцій з боку проїзної частини та площі.

Півтора місяця роботи ТОВ Камінь-БУД смт Рокитне приніс результати, які не можуть не сподобатися, цікаве проектне рішення з бруківкою різного кольору у поєднанні з зеленими зонами виявилися і зручними, і гарними. Наразі встановили дві лавочки та працюють над клумбами. Кошторисна вартість робіт склала 253 295 гривень.

Від самого початку бажання облаштувати таку комфортну зону було гарною ідеєю, адже центр – це обличчя міста. Проект подарував Соборній площі нового вигляду.

Важливо і те, що його чекає продовження. Найближчим часом бруківкою буде укладено частину тротуару по вул. Володимирській (до  повороту на хлібзавод). В ньому візьмуть участь, в тому числі фінансову, установи та організації міста. Це буде спільний проект з благоустрою.

ДО

ПІСЛЯ