Офіційний сайт Олевської міської ради

Alternative content

Get Adobe Flash player

ВИБОРЧА КОМІСІЯ

___________________________

Баннер

Привітання

Пошук на сайті


ДЛЯ ТУРИСТІВ

МІСТА-ПОБРАТИМИ

Про Олевськ пишуть

 

Olevsk Sity

Календар

2023
Червень
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

Випадкове фото

Лічильники

 

 

 

Головна Новини Олевська міська рада фестиваль «Зорі над Убортю»
фестиваль «Зорі над Убортю»
Автор: Content manager   

 

Головну нагороду фестивалю «Зорі над Убортю» виграла дівчина з села Майдан Олевського району Тетяна Михайленко

На 14-й обласний фестиваль української сучасної естрадної пісні «Зорі над Убортю» організований сектором культури Олевської РДА та управлінням культури облдержадміністрації заради перемоги з’їхались 22 учасники з області – Житомира, селищ міського типу Черняхів, Баранівки, Ємільчино, Хорошів, Попільні. Серед конкурсантів був виконавець і з Донецької області Верхньоторецького центру культури та дозвілля Пилипенко Роман.

 

Олевщину представляли Мусійчук Яна з с. Жубровичі, Ковальчук Лілія та Романчук Наталія з с. Тепениця, Кизілова Анна з смт Дружба, Михайленко Тетяна та Микитюк Ірина з с. Майдан. Цього року не було жодного учасника від міста Олевськ. І дивно, і сумно водночас.

Вітали олевчан з потрійним святом – 20-річчям Конституції України, Днем молоді та фестивалем «Зорі над Убортю» і нагороджували переможців конкурсу голова РДА Невмержицький В.І., голова районної ради Троц В.М., секретар міської ради Біленець Н.І. та голова журі, заступник управління культури Житомирської ОДА Дзядевич С.М. 

Володаркою гран-прі фестивалю « Зорі над Убортю» у 2016 році стала дівчина з с. Майдан Олевського району Тетяна Михайленко. На конкурсних прослуховуваннях та головній сцені вона виконала дві пісні «Три поради» (муз. Ігор Шамо - слова Юрій Рибчинський) та «Тебе я знайду» (з репертуару Марії Яремчук). Іванюха Анастасія з смт Черняхів отримала приз глядацьких симпатій.

Найкрасивішими голосами співочого фестивалю та новими зірками «над Убортю» стали Мусійчук Яніна – с. Жубровичі, І-місце номінація «солісти», молодша вікова категорія; Райковський Віталій – смт Хорошів, І- місце  в номінації «солісти», старша вікова категорія; вокальний ансамбль «Візерунок» - смт Попільня, І-місце в номінації «Естрадні колективи». Дует  «Експромт» - смт Ємільчино, ІІ місце в номінації «Естрадні колективи», Романчук Наталія – с.Тепениця, ІІ-місце номінація «солісти», молодша вікова категорія; Пилипенко Роман – смт Верхньоторецьке, Ясинувацької області, Донецького району, ІІ- місце  в номінації «солісти», старша вікова категорія; дитячий вокальний ансамбль школи мистецтв м. Баранівка, ІІІ-місце в номінації «Естрадні колективи», Вовк Юлія – м. Баранівка, ІІІ-місце номінація «солісти», молодша вікова категорія, Каташинський Павло – смт Попільня, ІІІ- місце  в номінації «солісти», старша вікова категорія.

Як і належить зіркам, переможці фестивалю співали, отримували подарунки, фотографувалися та давали інтерв’ю засобам масової інформації. Бажаємо й надалі чимало творчих злетів, професійних здобутків, і нехай цей чудовий вокальний конкурс стане стартом для розвитку професійної творчості!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

На фото: Мусійчук Яна - 1 місце в номінації солісти

На фото: Михайленко Тетяна- володарка гран-прі

На фото: Народний вокальний ансамбль "Пчелочка"

НА фото: Пилипенко Роман - 2 місце в номінації "солісти"

На фото: Романчук Наталія - 2 місце в номінації "солісти" молодша категорія