Серпень

Головна Новини Олевська міська рада фестиваль «Зорі над Убортю»
фестиваль «Зорі над Убортю»

Головну нагороду фестивалю «Зорі над Убортю» виграла дівчина з села Майдан Олевського району Тетяна Михайленко

На 14-й обласний фестиваль української сучасної естрадної пісні «Зорі над Убортю» організований сектором культури Олевської РДА та управлінням культури облдержадміністрації заради перемоги з’їхались 22 учасники з області – Житомира, селищ міського типу Черняхів, Баранівки, Ємільчино, Хорошів, Попільні. Серед конкурсантів був виконавець і з Донецької області Верхньоторецького центру культури та дозвілля Пилипенко Роман.

Олевщину представляли Мусійчук Яна з с. Жубровичі, Ковальчук Лілія та Романчук Наталія з с. Тепениця, Кизілова Анна з смт Дружба, Михайленко Тетяна та Микитюк Ірина з с. Майдан. Цього року не було жодного учасника від міста Олевськ. І дивно, і сумно водночас.

Вітали олевчан з потрійним святом – 20-річчям Конституції України, Днем молоді та фестивалем «Зорі над Убортю» і нагороджували переможців конкурсу голова РДА Невмержицький В.І., голова районної ради Троц В.М., секретар міської ради Біленець Н.І. та голова журі, заступник управління культури Житомирської ОДА Дзядевич С.М.

Володаркою гран-прі фестивалю « Зорі над Убортю» у 2016 році стала дівчина з с. Майдан Олевського району Тетяна Михайленко. На конкурсних прослуховуваннях та головній сцені вона виконала дві пісні «Три поради» (муз. Ігор Шамо - слова Юрій Рибчинський) та «Тебе я знайду» (з репертуару Марії Яремчук). Іванюха Анастасія з смт Черняхів отримала приз глядацьких симпатій.

Найкрасивішими голосами співочого фестивалю та новими зірками «над Убортю» стали Мусійчук Яніна – с. Жубровичі, І-місце номінація «солісти», молодша вікова категорія; Райковський Віталій – смт Хорошів, І- місце  в номінації «солісти», старша вікова категорія; вокальний ансамбль «Візерунок» - смт Попільня, І-місце в номінації «Естрадні колективи». Дует  «Експромт» - смт Ємільчино, ІІ місце в номінації «Естрадні колективи», Романчук Наталія – с.Тепениця, ІІ-місце номінація «солісти», молодша вікова категорія; Пилипенко Роман – смт Верхньоторецьке, Ясинувацької області, Донецького району, ІІ- місце  в номінації «солісти», старша вікова категорія; дитячий вокальний ансамбль школи мистецтв м. Баранівка, ІІІ-місце в номінації «Естрадні колективи», Вовк Юлія – м. Баранівка, ІІІ-місце номінація «солісти», молодша вікова категорія, Каташинський Павло – смт Попільня, ІІІ- місце  в номінації «солісти», старша вікова категорія.

Як і належить зіркам, переможці фестивалю співали, отримували подарунки, фотографувалися та давали інтерв’ю засобам масової інформації. Бажаємо й надалі чимало творчих злетів, професійних здобутків, і нехай цей чудовий вокальний конкурс стане стартом для розвитку професійної творчості!

На фото: Мусійчук Яна - 1 місце в номінації солісти

На фото: Михайленко Тетяна- володарка гран-прі

На фото: Народний вокальний ансамбль "Пчелочка"

НА фото: Пилипенко Роман - 2 місце в номінації "солісти"