Головна Новини Олевська міська рада Випуск професійних ліцеїстів Олевська
Випуск професійних ліцеїстів Олевська

Напередодні Дня Конституції України, 24 червня ДНЗ «Олевський професійний ліцей» вперше святкував випускний у новому статусі. До 2016 року він був професійно-технічним училищем. Атмосфера і настрій були святкові, тому дочекатися кінця випускного змогли не всі, однак раділи святу всі без виключення.

Атестати вручили  97 випускникам робітничих професій: маляр, штукатур, лицювальник-плиточник (28 чоловік); електромонтажник з освітлення та освітлювальних мереж, електрозварник ручного зварювання (25 чоловік); столяр будівельний, паркетник (19 чоловік); муляр, пічник, тесляр (25 чоловік). Директор ліцею Юрій Михайлович Данюк вручив атестати та привітав з успішним завершенням навчання. Кращі учні ліцею були нагороджені грамотами та подяками. Від імені педагогічного колективу закладу подякою за гарне виховання сина були нагороджені і батьки учнів. Три роки навчання, у поєднанні з досвідом наставників, дозволили вчорашнім школярам освоїти ряд потрібних державі, зокрема і Олевську, професій. Привітати випускників із закінченням навчального закладу пройшов і заступник міського голови Бідюк В.В. У вітальному слові він бажав дякувати за отримані знання, удосконалювати свої вміння та знайти себе в обраній професії. Сподіваємось, що їх шляху зустрінуться люди, які допоможуть їм в цьому.