Головна Новини Олевська міська рада Круглий стіл (відео звіт)
Круглий стіл (відео звіт)
Автор: Administrator

25 травня 2012 року в рамках підготовки до VII щорічної конференції малих міст пройшов круглий стіл на тему «Пошук шляхів вирішення проблем поводження з ТПВ в малих містах України».

В заході взяли участь:

• Голова Асоціації малих міст України, віце-президент Асоціації малих міст України Павло Козирєв;
• Виконавчий директор Асоціації малих міст України Валентина Полтавець;
• Директор департаменту благоустрою територій та комунального обслуговування Міністерства регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Ігнатенко Олександр;
 • Представник Комітету ВРУ з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства та регіональної політики Кічковська Мар'яна;
 • Експерти програми Ради Європи та Швейцарсько-українського проекту «Підтримка децентралізації в Україні» DesРго;
• Представники обласних державних адміністрацій;
• Міські голови малих міст Житомирської, Рівненської, Вінницької, Хмельницької, Тернопільської областей.

Під час круглого столу учасники обговорювали наступні питання:

1. Аналіз стану сфери поводження з твердими побутовими відходами в Україні.
2. Проблеми та кращі практики поводження з твердими побутовими відходами в малих містах.
3. Впровадження механізмів міжмуніципального співробітництва в сфері поводження з ТПВ.
Передумови: Сьогодні територіальні громади малих міст потребують підтримки у вирішенні проблем збирання, вивезення, складування та утилізації побутового сміття. Особливою нагальною є проблема функціонування існуючих сміттєзвалищ, яких в країні налічується близько 4500 і майже всі вони під загрозою закриття.
Мета засідання - вивчення ситуації в малих містах щодо проблем поводження з твердими побутовими відходами та пошук механізмів їх вирішення.