Головна Новини Олевська міська рада Бюджетна комісія міської ради пройшла в режимі відеоконференції
Бюджетна комісія міської ради пройшла в режимі відеоконференції

Міська рада продовжує дивувати технічними новинами. Спочатку веб-камери в приміщенні міської ради та на вулиці, потім робота з планшетами на засіданнях сесії і виконкому, а цього разу провели бюджетну комісію за допомогою скайп зв’язку.

На засіданні сьомої сесії депутати внесли зміни до регламенту міської ради щодо можливості проведення засідань постійних комісій в режимі відеоконференції. Це рішення має врегулювати діяльність постійних комісій, оптимізувати їх проведення, підвищити оперативність та ефективність прийняття рішень шляхом технічної модернізації. Відбуватиметься це з дозволу голови комісії або особи, яка виконує його повноваження.

Ця ідея/пропозиція належить депутату від Радикальної партії Сергію Євдокимову. Через роботу поза межами міста не завжди має можливість бути присутнім на засіданні бюджетної комісії, а бюджет – справа серйозна та невідкладна. За його словами, ідею запозичив з Цивільно-процесуального кодексу, де з метою економії коштів дозволили проводити судові засідання в режимі відеоконференції.

2 червня відбулося перше засідання бюджетної комісії в режимі онлайн. Новий формат роботи був дещо незвичним, але на результати роботи не вплинув.